Dobrovice – Česká Lípa 3:0

Picava zakončila své týdenní soustředění Heřmanicích přípravným zápasem s Českou Lípou. Ač na dobrovických hráčích byla po týdenním tréninkovém drilu již patrná únava, celkem v poklidném tempu dokázali divizního soupeře porazit rozdílem tří branek.

Branky: 23. Fotr, 71. Bernát, 80. Osvald.
Dobrovice I. poločas: Bartoš – Novák, Soběslav, Sedláček Marek, Tvaroha – Fotr, Žaloudek, Krystan, Kostka – Schubert – Volf. Dobrovice II. poločas: Dědek – Pelyak, Soběslav (70. Sedláček Marek) Kovach, Bernát – Jakubec, Krystan (75. Fotr) Sedláček Michal – Tomašov – Osvald – Miškovský.

Bakov nad Jizerou – Železnice 1:1

Bakovské áčko remizovalo ve druhém zápase turnaje v Lomnici nad Popelkou 1:1, když se o jejich gól postaral Lukáš Hammer.

Tereza Vaníčková.
Ježek zažil úspěšnou premiéru

Hostouň - Benátky nad Jizerou 2:1

Fotbalisté Benátek nad Jizerou našli v zimní přípravě prvního přemožitele. Po výhře a dvou remízách tentokrát s divizním soupeřem prohráli. V poměru 1:2 byla nad jejich síly Hostouň z Kladenska, která jde v přípravě od vítězství k vítězství.

Skóre utkání otevřel krátce po změně stran Bulíř po chybě v hostouňské rozehrávce. Minutu na to však bylo zásluhou Gajeckého srovnáno. Vítěznou trefu zaznamenal Hájek, když předtím jeho spoluhráči dobrým presinkem donutili soupeře chybovat.

Stejně jako proti Vysokému Mýtu odchytal také proti celku z Kladenska úvodní poločas Radim Straka. Zkušený gólman, který je doma v nedalekém Chotětově, by mohl k Jizeře zamířit z konkurenčních Záp, v jejichž brankovišti se v zimní přípravě objevil Frydrych z pražské Olympie.

Podle informací Boleslavského deníku už vše závisí pouze na dohodě obou klubů. Bývalý gólman Bohemky, či Ovčár už považuje svou zápskou kapitolu za uzavřenou.

Sestava Benátek: Straka (46. Levíček) – Hakl, Jäger, Skuhravý, Sudek – Kocourek (46. Zörkler), Munzar, Mařík, Boček, Bulíř (60. Šimek) – Synek.

Autogramiáda prvoligových fotbalistů FK Mladá Boleslav přilákala do obchodního a zábavního Bondy centra ve středu odpoledne desítky zájemců.
OBRAZEM: Fotbalisté Boleslavi podepsali i krabici od šamponu