Málokdo možná věřil, že policejní klub bude po podzimní části III. třídy na třetím místě a na druhé postupové místo mu bude scházet pouhý bod.
Spokojenost s umístěním mužstva neskrýval ani předseda SKP Mladá Boleslav Jan Pažout, který poskytl Boleslavskému deníku exkluzivní rozhovor.

Čekal jste, že váš tým jako nováček soutěže bude atakovat přední příčky tabulky?
Já jsem našemu mužstvu věřil, že nebude mít v nové soutěži problémy. I přesto, že mnozí tvrdili, že budeme hrát o záchranu.

Po podzimu jste třetí o jeden bod za postupovým místem. Dá se říci, že budete usilovat o postup?
Nejprve musím říci, že naše umístění není náhodné. Podávali jsme vyrovnané výkony a možná nebýt zaváhání v posledních dvou kolech, kdy jsme prohráli o gól, mohl být náš bodový zisk výraznější. Pokud bychom mohli postoupit, postupu se v žádném případě nezříkáme.

Jak máte poskládané mužstvo?
My jdeme cestou výchovy vlastních hráčů, a proto dostávají příležitost někteří naši dorostenci, kteří v symbióze se zkušenými hráči podávají kvalitní výkony. Možná nevýhodou je, že máme úzký kádr hráčů. Pokud mohu někoho z hráčů pochválit za podzimní sezonu, pak jsou to Milan Řípa, Jaroslav Pohl, Pavel Suchý a Martin Adámek.

Jak je to s vašim zázemím?
Každý ví, jak to s hřištěm u koupaliště vypadá. Proto toužebně očekáváme, že v nejbližší době bude realizován projekt výstavby fotbalového areálu v Debři, který se stane našim domovským hřištěm.

Jak se vám daří práce s mládeží?
V současné době nejsme s výsledky našich mládežnických družstev spokojeni. Je to také tím, že se k nám na nábor mladí fotbalisté nehrnou, protože už zázemí hřiště u koupaliště není nijak přitažlivé. To by se mělo změnit právě vybudováním nového areálu v Debři. Ale to stejné platí i pro dospělé.