Skalsko – Vysoká 8:1

Úvod utkání však nenaznačoval, že si Vysoká přijela pro debakl. Za čtvrt hodiny kopala pět rohů, po jednom z nich nastřelil Skopka břevno.

První šanci domácích měl Holoubek, Finkous jeho střelu vykopl a dorážející Řezáč poslal míč skluzem těsně vedle. V 18. minutě hodil Zimmermann dlouhý aut a Kvajsar poslal míč od penaltové značky do sítě – 1:0.

Brankář Finkous ještě kryl Šťastného ránu z rychlého brejku, ale dvě minuty před přestávkou neměl nárok na parádně zakroucený trestný kop téhož hráče – 2:0.

Hned po návratu z šaten zkazil zkušený Štolba malou domů, Zimmermann udělal kličku Finkousovi a zasunul – 3:0.
Vzápětí minul bránu z malého vápna Řezáč. Hosté definitivně odpadli po Kvajsarově centru a Zimmermannově prudké hlavičce do šibenice. Pak už se s góly roztrhl pytel.

Zimmermann se patičkou zbavil obránce, předal Šťastnému, ten Kvajsarovi a posledně jmenovaný mířil přesně k tyči – 5:0. Šťastného střela pak olízla tyč a z rychlého protiútoku se čestného úspěchu dočkal Skopka – 5:1.

V závěru vběhl na hřiště domácí veterán Holman a po dvou minutách se dočkal gólu, když u tyče pohotově dorazil Kvajsarovu střelu.
O minutu později zcela rozhozenou obranu Vysoké vytrestal další náhradník Světlík – 7:1. V 85. minutě Světlík obral zoufalého Štolbu a odcentroval na osmý gól Kvajsarovi.

Vysoká byla zralá na dvouciferný debakl, jenže sudí Šafránek bohužel zřejmě pospíchal domů, a tak utkání proti pravidlům o pět minut zkrátil, čímž domácí připravil o možnost zápisu do historie.

Branky: 18., 74. a 85. Kvajsar, 48. a 61. Zimmermann, 43. Šťastný, 80. Holman, 81. Světlík – 78. T. Skopka. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 1:3. Diváci: 129. Poločas: 2:0.

Skalsko: Verner – Martinec, Vele, Zachrdla (66. Světlík), Holoubek – Kvajsar, Vltavský, Řezáč, Vyšohlíd (70. Kumbera) – Šťastný (78. Holman), Zimmermann.