Skalsko – DBSK 1:3

Hostující tým v derby fotbalové I. B třídy potvrdil dobrou formu posledních týdnů a na půdě posledního Skalska rozhodl o své výhře už v prvním poločase.
V 8. minutě zastavil domácí gólman Verner Vinického pouze za cenu faulu a Budinský se z penalty nemýlil. Domácí zahrozili několika dobře zahranými standardkami, ale tempo zápasu udávali i nadále hosté.

Už v 15.min. se po levé straně protáhl Jakubec a připravil před branku snadnou pozici pro Šolce – 0:2. Další možnosti zůstaly bez brankového efektu. Když se ale ve 40. minutě nádherně opřel do míče Jakubec, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Nezměnila na tom nic ani zlepšená hra domácích ve druhé půli. Ti nastoupili do další části zápasu velmi aktivně, jejich snahu ale dokázal korunovat pouze Vyšohlíd snížením na konečných 1:3.

Dolnobousovský SK: Buriánek – Kalivoda, Budinský, Bíšek, Horák - P. Vynikal, Zahrada, Kubeček, Jakubec – Vinický, Šolc (M. Kynčl, P. Kynčl , Čech).

Branky: Vyšohlíd – Budinský, Šolc, Jakubec. Rozhodčí: Chrastina. Diváci: 60. Poločas: 0:3.