A protože tři body brali i v nedělním zápase na Skalsku, tak se díky šestibodovému víkendu vyhoupli do čela tabulky IV. třídy. Ranka o víkendu svůj zápas v Kropáčově Vrutici nehrála, a tak se před ní kromě Chotětova dostaly i Jabkenice. Ty doma porazily Zdětín výsledkem 3:2. V poločase přitom vedli domácí už tříbrankovým rozdílem, ale po změně stran polevily a hosté v závěru ještě mocně dotahovali. Kontaktní branka Tomáš Richtra ze penalty v 88. minutě však přišla až příliš pozdě.


Jestliže chotětovský účastník páteční dohrávky zažil šestibodový víkend, pak jeho soupeř ho skončil, tak jak ho začal – tedy porážkou. Kosořice totiž prohrály i v neděli, kdy nestačily na béčko Bezna. To vedlo už ve dvacáté minutě po dvou gólech Kolaříka a Mechierka už 4:0, což ale nakonec byl i konečný výsledek. Ve zbývajících sedmdesáti minutách se totiž už nikdo jiný střelecky prosadit nedokázal.

IV. třída – 10. kolo

Jabkenice – Zdětín B 3:2 (3. Kos, 8. Hendrych, 39. Šťastný – 73. F. Došlý, 88. Richtr), Bezno B – Kosořice 4:0 (6. a 15. Kolařík st., 10. a 19. Mechierek), Skalsko – Chotětov B 1:3 (8. Turek – 23. Ružička, 26. Linek, 56. Beneš).

Neodehráno: Doubrava B – Obruby, Katusice – Sporting B, Kropáčova Vrutice – Nová Ves.

Dohrávka 7. kola: Kosořice B – Chotětov B 1:4 (83. Darmoš – 13. Vávra, 55. Buryán, 60. Nežerka, 87. Rusiňák).

Text: Petr Fencl, Jaroslav Bílek