Čtvrté kolo nadstavby rozhodlo o složení semifinálových dvojic letošní Ligy Boleslavského deníku. Suverénní Zetka přivítá za dva týdny v Benátkách Pražáky, Hubert si to v Čisté rozdá s Kovem.
Poslední kolo nadstavbové části se hraje v pondělí.

SKUPINA 1

Lamad – Pražák 1:5 (0:3)
V Židněvsi nastoupil sice v úvodu Pražák v desíti a jedenáctku naplnil až ve 25. minutě. Přesto přímý souboj o čtvrté postupové místo nakonec s přehledem vyhrál. Lamad na domácí půdě zklamal a zavřel si tak dveře do semifinále.
Branky: Fořt – Michal 2, Kovačevič, Zápotocký, Jakubec.

Hubert – OS Kovo 3:3 (1:1)
V Čisté se v předehře budoucího semifinále odehrál nervózní zápas. Po nerozhodném prvním poločase se konala i remíza na konci zápasu.
Branky: Pechanec 2, Kůtek – Hurta 2, Holický.

SKUPINA 2

Učiliště – Policie 4:1 (1:0)
Na Astonce se již Policisté zřejmě smířili s tím, že letošní ročník bude jedním z nejhorších. Učiliště zahrálo ve všech řadách a navíc mělo ve svém středu kanonýra Dlouhého, autora hned hattricku. Policisté se snažili jen v prvním poločase, pak ale podlehli lepšímu soupeři
Branky: Dlouhý 3, Veselý – Vrbata.

Štika – Ško-Energo 5:0 (2:0)
Na Sahaře bylo Ško-Energo naprosto neškodné. Štika podala velmi dobrý výkon – vynikali především Štika, Leskovjan a Kožíšek. K utkání se bohužel bez omluvy nedostavil rozhodčí Petr Tvaroh.
Branky: Štecha 2, Kraus, Kožíšek, Leskovjan.

Příští kolo (pondělí 1. října, 16.30 hodin): Pražák – Hubert (Sahara), Zetka – Lamad (Benátky), Policie – Štika (SKP), H-Intes – Učiliště Škoda (Strašnov).

TABULKY V SOBOTNÍM TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ BOLESLAVSKÉHO DENÍKU

FRANTIŠEK MAREK