Ze soutěže nakonec musí sestoupit hned trojice týmů, neboť víkendová porážka Kosořic v Luštěnicích v I. B třídě rozhodla o tom, že z krajské soutěže sestoupí Kosmonosy a právě jmenované Kosořice.

OKRESNÍ PŘEBOR

Klášter – Březno
3:4 (2:3)
V zápase slabší úrovně mělo Březno po chybách obrany a brankáře pohodlné vedení 3:0, o nějž však dokázalo během dalšího průběhu přijít. Nakonec si ale přeci jenom veze z pod pivovaru tři body, když zápas rozhodla v 75. minutě šťastná teč. Březno tam může slavit definitivní záchranu, zatímco Klášter již nemůže skončit lépe než dvanáctý.
Branky: Horák, Antoš, Rösler – Veselý, Měkota, Bauer, Beneš. Rozhodčí: Bez. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Hráč zápasu: Vasko – Beneš.

Akuma – Struhy
3:2 (2:1)
Herně byli jasně lepší domácí. Hosté podnikali pouze ojedinělé rychlé útoky, z nichž hned dva byly úspěšné.
Branky: 1. J. Hlaváček, 7. L. Hlaváček, 75. Houser – 15. Konopka, 60. Cerha. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: L. Hlaváček – Konopka.

K. Hlavno – Zdětín
8:2 (5:1)
Činovník Kostelního Hlavna odmítá poskytovat komentáře k zápasům.
Branky: Toman 4, Bůžek 3, Němeček – Honzátko, Knespl. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 4:2. ČK: 0:1. Diváci: 80.

Krnsko – Kněžmost
2:3 (2:1)
Úvod patřil domácím a ti zaslouženě vyhráli celý první poločas. Po změně stran ale hosté během dvaceti minut skóre zápasu otočili.
Branky: Vízek 2 – ?. Rozhodčí: Janda. ŽK: 3:3. ČK: Karela (K). Diváci: 50. Hráč zápasu: Losík – Kastner.

Dobrovice B – Bezno
10:2 (4:1)
Po půl hodině vedli sice hosté 1:0, pak se ale zápas proměnil v exhibici domácího týmu.
Branky: Valenta 3, Pečinka 2, Beran 2, Matějovský 2, Čáslava – Möbius 2. Rozhodčí: Tylchert. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Hráč zápasu: Čáslava – Möbius.

Čejetice – Benátky B
6:0 (2:0)
Domácí bojovali o definitivní záchranářské razítko a to si do své žákovské knížky nakonec orazili velmi tučnou vrstvou inkoustu.
Branky: 30. a 55. Brož, 42. Bartoš, 58. Vránek, 72. Beran, 83. Tlášek. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Hráč zápasu: Beran – Šukal.