FK MB B – Slavia Praha B 2:1

V utkání České fotbalové ligy patřil úvod hostům, kteří se také ujali vedení brankou Vukoviče. Inkasovaný gól nabudil domácí ke zvýšené aktivitě, ale šance Maška a Mrvíka zůstaly nevyužity.

Domácí se dočkali vyrovnání ve 39. minutě. Po levé straně unikl Vajgl, nacentroval na Mrvíka, jehož střelu brankář sešívaných pouze vyrazil k volnému Maškovi, který míč bez problémů dopravil do opuštěné branky.

Začátek druhého poločasu vyzněl lépe pro domácí, ale Vajgl a Mašek své příležitosti nevyužili. Pak se dostala do náporu slavistická juniorka. Nahrálo ji k tomu i vyloučení Vizingra. Hosté však početní převahu nedokázali až do konce utkání využít.

Naopak, ve druhé minutě prodloužení se po závaru před slavistickou brankou nejlépe zorientoval střídající Kadlec a zajistil domácím už nečekané tři body.

Branky: 39. Mašek, 90. + 2 Kadlec – 14. Vukovič. Rozhodčí: Pařík. ŽK: 4:1. ČK: 74. Vizingr. Diváci: 187. Poločas: 1:1.

Ml. Boleslav B: Ehrenberger – Svoboda, Vizingr, Mrvík, Brezinský – Dittrich (87. Kadlec), Vaněček (90. Dytrt), Ganugrava, Vajgl – Schubert (78. Kalíšek), Mašek. Trenér Jiří Tymich.

Slavia B: Hanuš – Kopřiva, Dostál, Starý, Švamberg – Bayer, Kovařík, Kobler, Zahálka (78. Komárek) – Klavik (66. Hošek), Vukovič. Trenér Miroslav Janů.