Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Rezerva získala tři body dvě minuty po dvanácté

Mladá Boleslav/ Boleslavská juniorka dokázala vstřelit vítězný gól i v oslabení.

4.5.2008

Ilustracni fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

FK MB B – Slavia Praha B 2:1

V utkání České fotbalové ligy patřil úvod hostům, kteří se také ujali vedení brankou Vukoviče. Inkasovaný gól nabudil domácí ke zvýšené aktivitě, ale šance Maška a Mrvíka zůstaly nevyužity.

Domácí se dočkali vyrovnání ve 39. minutě. Po levé straně unikl Vajgl, nacentroval na Mrvíka, jehož střelu brankář sešívaných pouze vyrazil k volnému Maškovi, který míč bez problémů dopravil do opuštěné branky.

Začátek druhého poločasu vyzněl lépe pro domácí, ale Vajgl a Mašek své příležitosti nevyužili. Pak se dostala do náporu slavistická juniorka. Nahrálo ji k tomu i vyloučení Vizingra. Hosté však početní převahu nedokázali až do konce utkání využít.

Naopak, ve druhé minutě prodloužení se po závaru před slavistickou brankou nejlépe zorientoval střídající Kadlec a zajistil domácím už nečekané tři body.

Branky: 39. Mašek, 90. + 2 Kadlec – 14. Vukovič. Rozhodčí: Pařík. ŽK: 4:1. ČK: 74. Vizingr. Diváci: 187. Poločas: 1:1.

Ml. Boleslav B: Ehrenberger – Svoboda, Vizingr, Mrvík, Brezinský – Dittrich (87. Kadlec), Vaněček (90. Dytrt), Ganugrava, Vajgl – Schubert (78. Kalíšek), Mašek. Trenér Jiří Tymich.

Slavia B: Hanuš – Kopřiva, Dostál, Starý, Švamberg – Bayer, Kovařík, Kobler, Zahálka (78. Komárek) – Klavik (66. Hošek), Vukovič. Trenér Miroslav Janů.

4.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
Hudební legenda J.A.R. v Litomyšli

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

KRIMI MIX: Zloději zvyšují aktivitu

KRÁTCE: Karoq jde do prodeje

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Mladá Boleslav - Už jen pár hodin zbývá, než se zvedne opona na Velké scéně Městského divadla Mladá Boleslav. V pátek začne od 19 hodin očekávaná premiéra hry Deburau, kterou režíruje Pavel Khek, dramaturgii má na starosti Lenka Smrčková.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

OBRAZEM: Harlej po dvou letech vyprodal Lucernu

Praha / Mnichovo Hradiště - V rámci svého podzimního turné se hudební skupina Harlej po dvou letech opět vrátila do pražské Lucerny, tentokrát s podporou Symfonického sdružení pod vedením Oty Balage. A jak to vše dopadlo? Lucerna byla vyprodána a dva a půl tisíce svých fanoušků dostal Harlej do patřičného varu. V kapele Harlej jsou letitými členy dva Mnichovohradišťáci - bubeník Libor Fanta a basový kytarista Martin Kolínský.