FK MB B – Příbram B 2:0

Hned v úvodu druhého poločasu měl šanci Schubert, který se však po centru Fabiána nezorientoval přesně. Mladoboleslavský mladý hráč však měl lví podíl na druhé brance domácích. Ve výskoku byl faulován příbramským obráncem a z nařízené penalty Mrvík prudkou střelou po zemi zvýšil vedení domácích, i když si příbramský gólman na míč sáhl.

Největší šanci hostů propásl Mišun, když jeho střelu v 57. minutě vytěsnil domácí brankář Šeda na roh.

Příbramská rezerva se v závěrečném náporu střelecky neprosadila, a tak domácí potvrdili svou neporazitelnost na vlastní půdě a jsou v popředí tabulky.
„Jsem opravdu spokojen. Kvalita naší hry se lepší zápas od zápasu. Měli jsme více brankových příležitostí než soupeř, zvláště v úvodu druhé půle. Musím pochválit celý kolektiv za obětavý výkon. Spolehlivě hrála obrana v čele se Šedou v brance, v záloze vynikl Vajgl, útočníci střídali dobré okamžiky se slabšími,“ řekl po utkání domácí trenér Karel Stanner.

Boleslav nastoupila ve složení: Šeda – Pára, Mrvík, Brezinský, Kalíšek – M.Sedláček, Vajgl, Kučera (85. Vizingr), Fabián – Vaněček (71. Nečas), Schubert (57. Řezníček).
Na lavičce byli do hry připraveni: Svoboda, Horák, Dytrt a brankář Ehrenberger, do nominace na zápas se nevešel Gögh, pro zranění je mimo hru Murárik a v rekonvalescenci po operacích Voborník a Herman.

Navíc Skramužský hostuje v divizních Čelákovicích a brankář Michňa v konkurenčním třetiligovém Kolíně.