III. TŘÍDA SK. A

Nová Ves – Strašnov 1:0 (1:0)
V Nové Vsi se hrál zápas o udržení ve III. A třídě, který po tuhém boji nakonec domácí fotbalisté zvládli. Na hřišti se odehrával spíše boj než pohledný fotbal, ale tak to v zápasech o holé přežití v soutěži bývá. V prvním poločase byli hosté ze Strašnova určitě aktivnějším týmem, ale přelstít obranu dirigovanou stoperem Jandou se jim nepodařilo. Když už ano, tak míč skončil po úniku na břevně noveveské branky. A tak do vedení šli domácí zásluhou Mařana z nařízeného pokutového kopu za zbytečnou hru rukou strašnovského hráče, který v pozici vleže uchopil míč ve vápně do ruky a odhodil jej za brankovou čáru. Ve druhé půli se obraz hry příliš neměnil, domácí spoléhali na brejky, z nichž několik se jim nepodařilo dovést ke gólovému zakončení. Spolehlivý Šimíček v domácí brance držel hubený náskok, a když už byl v závěru utkání překonán, radost strašnovského kapitána Müllera zhatil zdvižený praporek pomezního rozhodčího Bohuslava, který signalizoval ofsajd. Po závěrečném hvizdu si v Nové Vsi z hluboka oddechli, neboť tříbodovou výhrou zachránili třetí třídu i pro příští soutěžní ročník a k sestupu tak odsoudili celek Čisté.
Branka: 35. Mařan z pen. Rozhodčí: Khol. ŽK: 0:2. Diváků: 70. Hráč utkání: Janda – Krejčík.
Nová Ves: Šimíček – Nouzák, Studničný, Moc, Nagy, Mařan, Janouš, Janda, Kaiser, Maděra, Nevyhoštěný. Střídali: Bajer, Minář, Čonka.
Strašnov: Bagdaň – Krejčík, Matuna, Pitrmoc, Müller, Kubín, O. Brzák, T. Brzák, Knotek, Horák, Sluka.

Jivina - Čistá 2:0

SKP - Klášter 5:1

Židněves - Doubrava 1:1

Krnsko B - Dlouhá Lhota B 2:0

III. TŘÍDA SK. B

Skalsko – Žerčice 5:0 (4:0)
Domácí byli ve všech řadách lepším týmem a k vidění tak bylo jejich zasloužené vítězství.

Zdětín – Kochánky 5:2 (3:0)
Domácí jednoznačně přehráli svého soupeře, zvláště pak v prvním poločase. Hosté snížili po změně stran z pokutových kopů.
Branky: 7., 43. a 65. Bůžek, 10. Maurer, 75. Zuna – 53. Korejza, 90. Cielecký. Rozhodčí: Moc. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Hráč zápasu: Bůžek – Cielecký.

Chotětov – Jabkenice 6:2 (5:1)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem a jednoznačně vysoko zvítězili.
Branky: 12. a 80. Linek, 33. a 41. Buryán, 20. Kern, 30. Pečenka – 10. Janach, 75. Šťastný. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Hráč zápasu: Kořínek – Adronov.

Nemyslovice - Kropáčova Vrutice B 1:4

Předměřice - Struhy 2:1

PETR FENCL, JAROSLAV BÍLEK