Řepov – Bezno 5:0 (2:0)

Těžko uvěřitelný výsledek se zrodil v Řepově. Domácí tam doslova rozstříleli jarní štiku z Bezna. Domácím vyšlo úplně vše, na co sáhli.

Nic nebylo hostům platné, že sami měli několik stoprocentních gólovek – zvláště pak Novák s Grunclem. Prvně jmenovaný nastřelil dokonce břevno. Góly však v sobotu dávali pouze domácí, kteří hráli bojovně a střelecky byli na výši, v čemž vynikal především autor dvou branek Tůma.

Hosté sice vyhráli na rohy 11:8, ale ty góly…

Bezno prohrávalo už v páté minutě po chybě svého brankáře 0:1. V 17. minutě fauloval Bajer v pokutovém území Juroška a Tůma se nemýlil.

Čtyři minuty po obrátce přeloboval chytře Kyziváta opět Tůma. Utkání se přitvrdilo a rozhodčí Hloucal musel začít s rozdáváním karet. Brankostroj však pokračoval. Na 4:0 zvyšoval Krichebauer po přihrávce Tůmy a tečku za zápasem udělal z dvaceti metrů přesnou trefou obránce Scheufler.

Branky: 17. a 49. Tůma, 5. Veselý, 65. Krichebauer, 85. Scheufler. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 3:2. Rohy: 8:11. Diváci: 60. Hráč zápasu: Veselý – Vaněk.
Řepov: Vlk – Scheufler, Rys, Drahota, Auer – Vyšohlíd (67. Babák), Jurošek (74. Gereg), Tůma, Procházka – Krichebauer, Veselý (55. Štěpán).
Bezno: Kyzivát – Gruncl, Vaněk, Bajer, Hodovník – Möbius, Šišpela, Gruncl, Podzimek (69. Novák) – Kameník, J. Novák (46. Koníček).