SKP Ml. Boleslav – Kostomlaty 1:2.

Policisté podali snaživý výkon a prohráli nešťastně. Nejprve si Pažout dal vlastní gól, když při malé domů přeloboval brankáře. Žahourek stačil vyrovnat z trestného kopu. SKP nevyužil ani výhody pokutového kopu, který neproměnil Scheufler. O výsledku rozhodly Kostomlaty v poslední minutě, kdy po samostatné akci skóroval Kaucký. Branky: Žahourek – vlastní, Kaucký. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 0:1.

Rejšice – Dolnobousovský SK 3:0.

Rejšičtí zahájili brankovou smršť, kterou odstartoval Barančok, v první dvacetiminutovce., kdy dali tři branky. Po zbytek utkání kontrolovali hru a po celé utkání měli navrch. Branky: Barančok, Kubín, Hanuš. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 3:0.

Akuma – Čejetice 2:1.

kuma byla po celé utkání aktivnější a projevila větší vůli po vítězství. Po půlhodině hry se prosadil dorážkou Košťák a ve druhé půli zvýšil vedení Akumy Koudelka na 2:0. Čejetičtí pouze korigovali výsledek v 89. minutě Nekolou. Ozdobou zápasu byly střelecké pokusy exligisti Jaroslava Kamenického z Akumy, které skončily na tyči a břevně, nebo je s námahou likvidoval čejetický brankář. Branky: Košťák, Koudelka – Nekola. Rozhodčí: Hloucal. Poločas: 1:0.

Tabulku vedou Rejšice bez ztráty bodu, na druhém místě je Dolnobousovský SK, třetí příčka patří Akumě se stejným bodovým ziskem, ale horším skóre.