Rejšice – Velim B 1:4

Na rejšickém pažitu se hrálo ve fotbalové I. B třídě velice kvalitní utkání. Mužstvo hostů bylo ale o poznání fotbalově vyspělejší, vynikalo rychlostí a zcela zaslouženě vysoko zvítězilo.

O převaze hostů bylo znát hned v úvodu. Ti se nejprve zastřelovali do brankové konstrukce, aby ve 20. minutě nasměroval odražený míč Hlavatý do rejšické sítě.

Osud domácích se naplnil v 67. minutě, kdy si Jon dal vlastní branku. Domácí začali hrát vabank, ale při rychlém protiútoku, který zaváněl ofsajdem, inkasovali potřetí.

Pak sice Hanuš snížil z penalty na 1:3 a přišly neproměněné šance Edera a Volemana, ale poslední slovo patřilo hostům, kteří v poslední minutě dorazili domácí čtvrtým gólem.

Přes vysokou prohru domácích se utkání divákům líbilo a po skončení oba aktéry odměnili potleskem.

Branky: 70. Hanuš z penalty – 20. Hlavatý, 67. vlastní, 69. Nedbal, 90. Jelínek. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 3:2. Diváků: 90. Poločas: 0:1.

Rejšice: Beran – Sedláček, Rys, Rys, Uhlík, Jon – Eder, Hanuš, Nastoupil, Putorík – Voleman, Remsa (střídali Prskavec, Kubín, Vít).