Rejšice uhrály důležité body pro záchranu v soutěži

Rejšice/ Domácí měli v utkání fotbalové I. B třídy dobrý finiš.

12.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Rejšice – B. Podolí 4:1

Oba týmy začaly v utkání fotbalové I. B třídy ze zajištěné obrany a spoléhaly na brejkové situace. Skóre otevřel domácí Putorík, který brankáře Podolí zaskočil skákavou střelou ze 35 metrů. Vedení domácích zvýšil ještě v prvním poločase Vít.

Hosté nesložili zbraně. V 53. minutě Marek nikým neatakaván hlavou snížil a vrátil Podolí do hry.

Kontaktní gól povzbudil hosty k větší aktivitě a před brankou Rejšic začalo být dusno. Pět minut před koncem se však dokázal prosadit rejšický kapitán Hanuš a situaci uklidnil.

Dvě minuty před koncem po nevinné akci udělal tečku za utkáním střídající Nastoupil a potvrdil tak zisk důležitých tří bodů pro domácí.

Branky: Putorík, Vít, Hanuš, Nastoupil – Marek. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Rejšice: Gergelčík – Sedláček, Rys, Putorík, Jon – Hanuš, Prskavec, Eder, Vít – Remsa, Voleman (střídali Nastoupil a Beran).

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
Hudební legenda J.A.R. v Litomyšli

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

KRIMI MIX: Zloději zvyšují aktivitu

KRÁTCE: Karoq jde do prodeje

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Mladá Boleslav - Už jen pár hodin zbývá, než se zvedne opona na Velké scéně Městského divadla Mladá Boleslav. V pátek začne od 19 hodin očekávaná premiéra hry Deburau, kterou režíruje Pavel Khek, dramaturgii má na starosti Lenka Smrčková.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

OBRAZEM: Harlej po dvou letech vyprodal Lucernu

Praha / Mnichovo Hradiště - V rámci svého podzimního turné se hudební skupina Harlej po dvou letech opět vrátila do pražské Lucerny, tentokrát s podporou Symfonického sdružení pod vedením Oty Balage. A jak to vše dopadlo? Lucerna byla vyprodána a dva a půl tisíce svých fanoušků dostal Harlej do patřičného varu. V kapele Harlej jsou letitými členy dva Mnichovohradišťáci - bubeník Libor Fanta a basový kytarista Martin Kolínský.