Rejšice – Kounice 9:1

Vraždění neviňátek připomínalo utkání fotbalové I. B třídy. Zcela neškodné Kounice se staly terčem dvou domácích ostrostřelců, Zdražila a Remsy, kteří se blýskli hattrickem.

Potěšující je potvrzení střeleckých schopností rejšického kanonýra Zdražila, který se po roce a půl kvůli zdravotním potížím vrátil do základní sestavy domácích.

Už v 8. minutě načal střelecký koncert právě Zdražil. Ten měl vyloženou šanci i v 19. minutě, tu ale neproměnil. Hosté vyrovnali ve 20. minutě Bylinou, který zatočil míč přes zeď z trestného kopu za Beranova záda. To ale bylo ze strany hostů všechno.

Ve 22. minutě dostal domácí do vedení opět Zdražil a Remsa zvýšil na 3:1. Poslední slovo v prvním poločase patřilo Zdražilovi, který upravil poločasový stav na 4:1.

Pět minut po přestávce Hanuš zvýšil na 5:1 a chybný odkop kounického brankáře potrestal Remsa – 6:1. Střídající Prskavec se zapsal do listiny střelců jako sedmý a Remsa upravil na 8:1. Devátý gól vstřelil Eder a dovršil tak debakl hostů, kteří mohli prohrát i dvouciferně.

Branky: 8. Zdražil, 22. Zdražil, 29. Remsa, 35. Zdražil, 50. Hanuš, 54. Remsa, 74. Prskavec, 81. Remsa, 86. Eder – 20. Bylina. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: Zdražil – Práchenský, Dobiáš, Moravec. Diváci: 100. Poločas: 4:1.

Rejšice: Beran – Voleman (46. Prskavec), Sedláček, Uhlík, Jon (68. Vít) – Hanuš, Putorík, Eder, Nastoupil – Remsa, Zdražil (52. Kubín). Trenér Pavel Horváth.

Kounice: Táborský – Práchenský, Červenka, Šoufek, Dobiáš – Moravec, Čup, Poupa, Martin – Koula (46. Čech), Bylina. Trenér Tomáš Liška.