Po dlouhých třinácti letech se v zimním fotbalovém turnaji Rejšic odehrálo jedno utkání na travnaté ploše, nikoli na škváře.

Žerčice doplatily v utkání s SKP na nesoustředěnost, v taháku kola Rejšice nakonec porazily Kostomlaty a Akuma byla úspěšnější v přestřelce s Čejeticemi.

Žerčice – SKP MB 1:2
Vítězství policistů bylo zasloužené. Žerčice se neustále cítily ukřivděni a chyběla jim soustředěnost na hru. Parádním trestným kopem se blýskl žerčický Adamec. Branky: Adamec – Čadil, Martínek. Rozhodčí: Havlas. Poločas: 0:1.

Kostomlaty – Rejšice 2:3
Utkání se nepovedlo hráčům ani rozhodčímu. Hra se rozdrobila do potyček a plynulých kombinácí bylo minimum. Rejšičtí už prohrávali 0:2, ale ke zvratu zavelel špílmachr Hanuš, který sám dvě branky dal. Kostomlaty nakonec prohráli vlastní brankou Loudila v 83. minutě. Branky: Zalabák, Petráš – Hanuš 2, vlastní. Rozhodčí: Havlas. Poločas: 2:0.

Akuma – Čejetice 4:3

Akuma sice vedla dvobrankovým rozdílem, ale ještě do poločasu Čejetice skóre srovnaly P. Ulmanem. Vítězný gól Akumy vstřelil deset minut před koncem z dálky Pavlousek. Branky: Kraus 2, Prskavec, Pavlousek – P. Ulman 2, Průcha. Rozhodčí: J. Jirků. Poločas: 2:2.

JINDŘICH TITLBACH