Mladoboleslavsko – Zatímco týmy okresních fotbalových soutěží pomalu letní přípravu startují, týmy z vyšších soutěží už hrají přípravné zápasy na novou sezonu. Nehrálo se v Rejšicích, neboť soupeři měli po cestě autonehodu.

Libiš – Dobrovice B 2:1 (1:0)
K prvnímu přípravnému utkání nové sezony si libišský divizní nováček pozval do Zálezlic celek Dobrovice, který hraje rovněž divizní soutěž, ale ve skupině C. Hosté přijeli na zápas se sestavou béčka, neboť áčko v podvečer čekalo v Tuklatech utkání Poháru České pošty s týmem Úval.
Navzdory velkému vedru se hrál oboustranně svižný fotbal, na který se dalo dobře dívat. Domácí měli většinu času mírnou převahu a dokázali se dvakrát prosadit i střelecky. Oba poločasy byly kvůli počasí rozděleny přestávkou na nezbytné občerstvení.
Branky: Kvída, Baratynskyy – Konečný. Rozhodčí: Hádek. Diváci: 50.
Dobrovice B: Bartoš (46. Skalák) – Bartoň (46. Řehák), Pilz, Grabiec, Benýšek – Malík, Hubač, Volf, Kořínek (60. M. Váňa) – Bulíř, Antoš (46. Konečný). 

Lysá n. L. – Horky n. J. 2:3
K úvodnímu přátelskému utkání si pod taktovkou nového trenéra Míly Beznosky pozval horecký tým účastníka I. B třídy Slovan Lysá nad Labem. Horecký tým v sestavě představil několik nových hráčů. V brance nastoupil Adam Malík (FKMB), který již v Horkách působil. Obranu vyztužil stoper Martin Mrvík (FKMB), v záloze se představil Štěpán Krýda (Benátky) a v útoku Karel Zelinka (Slavia Praha).
Horecký tým si prvním poločase vytvořil nejen územní převahu, ale také gólové šance, do kterých se postupně dostali Libor Cepka, Václav Kohout a Karel Zelinka.
Nakonec se horečtí museli spokojit s golem z penalty, který jim zajistil poločasové vedení 1:0. Autorem branky byl Karel Zelinka.
Bohužel vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří skóre otočili a navíc gólman Adam Malík musel svými zákroky svůj tým podržet a při dalších šancích a prokázat své kvality.
Naštěstí se Horečtí dokázali včas probrat, hru vyrovnali a opět se dostávali do šancí, dvě z nich Vízek a Žižka dokázali proměnit a stanovili tak konečný výsledek.
Branky Horek: Zelinka, Vízek, Žižka.
Horky: A. Malík – Král, Mrvík, Starý, Berka (45. Jandl) – Váňa (45. Vízek), Krýda, Žižka, Cepka – V. Kohout, Zelinka. 

Boleslav U21 – Benátky 7:3
Branky: 5. a 24. Klobása, 39. a 50. Vukadinovič, 82. a 88. Houžvička, 84. Kozma – 2. Novotný, 55. Smetana, 87. Kamlach.

Rejšice – Libáň zrušeno
Zápas se neodehrál, neboť hosté měli po cestě k zápasu nehodu.

Česká Lípa – MSK 1:2
Utkání hrané v obrovském vedru nenabídlo moc fotbalové krásy, ale to se také dalo do prvního zápasu v přípravě čekat. V první půli padl jeden gól. Po dvaceti minutách poslal do vápna domácích centr Musil, obránce České Lípy se špatně zorientoval a poslal míč za záda vlastního gólmana. Zbylé dva góly padly až po změně stran. Nejprve Českolipští vyrovnali, aby po pár minutách měli šanci v podobě pokutového kopu, který poslal domácí hráč vysoko nad branku. Chvíli před koncem uzavřel skóre zápasu Jíra, který chladnokrevně zakončil samostatný únik.
Branky MSK: vlastní, Jíra.
MSK: Ježek (46. Kroupa) – Zajíček (46. Altman), Horák, Špetlík, Musil – Kučera (65. Zajíček), Pokorný, Hofman (80. Kučera), Radačovský (46. Nohýnek) – Jíra, Lukeš (65. Radačovský, 85. Lukeš).

DBSK – Jičín 6:5

JAROSLAV BÍLEK, KAREL HORŇÁK