„Naším cílem je jednoznačně postup, ale bude to hodně těžké. Každopádně jej chceme docílit férovou cestou," naznačuje cíle rejšických fotbalistů a jejich cestu k nim kouč Miroslav Hruška. Ten má k dispozici nezměněný kádr, v němž se snoubí zdravé a dravé mládí se zkušeností.

„Trošku jsme pozměnili systém zimní přípravy, když všechno běhání probíhalo na hřišti s míčem u nohy. Na klasickém výběhu jsme nebyli ani jednou. Navíc jsme zapojili nové metody jako například spinning či trampolíny," popisuje průběh zimní přípravy mladý kouč.

Kromě přípravy na benátecké umělce se tým vydal na tradiční zimní soustředění do Osečné. „V pěti dnech jsme absolvovali čtyřfázový trénink," prozradil Hruška, který si pochvaluje i minimální změny v kádru.

Do týmu navíc přišel brankář Nastoupil z Řepova, opačným směrem zamířil Marek Rys. Opora záložní řady Zdeněk Bělík byl sice na testech v Neratovicích, nakonec se ale i na jaře objeví v rejšickém dresu.

A přípravné zápasy dávají příslib, že ambice by nemusely zůstat nenaplněny. „V přátelácích jsme vyhráli 5:1 nad Semicemi, 9:0 s Bakovem a podlehli Benátkám z krajského přeboru 0:3," dodal Hruška.