Rejšice – Sadská 1:5

V utkání fotbalové I. B třídy oba soupeře v tabulce sice dělil pouhý bod, ale Sadská udělila domácím lekci nejen ve fotbalovém umu, ale hlavně v přístupu a zodpovědnosti.

Začátek pro domácí na debakl nevypadal, zvláště když v 10. minutě šli do vedení zásluhou branky Remsy. Jenže vedoucí gól Rejšice ukolébal natolik, že soupeři pustily iniciativu, a ten si dokázal poradit. Ve 21. minutě vyrovnal Hrdlička, když nejprve nastřelil tyčku Boháčkovy branky.

Ve 28. minutě vyšachovali hosté domácí obranu natolik, že Lukáš Svoboda do prázdné branky načal brankové hody. O minutu později nejlepší hráč na hřišti Hubáček unikl domácí obraně a z jeho centru Hrdlička zvýšil o dvě branky. A když ještě do poločasu Hubáček ranou ze třiceti metrů upravil na 4:1 pro hosty, bylo jasné, že se schyluje k debaklu.

Ve druhém poločase sice ostrostřelba hostů ustala, ale hru měli dále ve své moci a domácí předváděli pouhý odvar a nerozloučili se tak s domácími příznivci v dobrém světle. Branka padla jediná, a to do sítě Rejšic, když lobem hlavou Libor Svoboda načapal Boháčka na švestkách popáté. Pak už domácí zcela rezignovali, hosté se spokojili s vysokým vedením a dohrávalo se jen z povinnosti.

Branky: 10. Remsa – 21. a 29. Hrdlička, 28. Lukáš Svoboda, 41. Hubáček, 51. Libor Svoboda. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: Nastoupil, Hanuš (oba Rejšice). Diváci: 90. Poločas: 1:4.

Sadská: Šrůta – Kříž, Libor Svoboda, Šmejkal, Pajkrt – Jindra, Lukáš Svoboda, Hubáček, Hnízdo – Hrdlička, Lugmajer. Trenér Jiří Kozák.

Rejšice: Boháček – Sedláček, Vladimír Rys, Putorík, Jon – Hanuš (68. Tomáš Rys), Nastoupil, Prskavec, Voleman – Remsa, Zdražil (46. Vít). Trenér Pavel Horváth.