Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Rezerva Benátek potrápila lídra soutěže

Benátky nad Jizerou/ V okresním fotbalovém přeboru Mladoboleslavska ztratila rezerva Benátek tři body v poslední minutě, kdy lídr soutěže, Dlouhá Lhota, alespoň vyrovnal.

1.6.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Ve fotbalovém okresním přeboru Mladoboleslavska vyrovnal vedoucí celek soutěže na hřišti benátecké rezervy minutu před koncem. V ostatních utkáních byli ve většině případů úspěšní hosté.

Benátky B – Dl. Lhota 3:3
Domácí sahali po třech bodech, které nutně potřebují k záchraně. Vedoucímu týmu tabulky se podařilo vyrovnat až v závěrečné minutě po kopu z rohu. Branky: Pařízek 2, Buryán – Novotný 2, Šolc. Rozhodčí: Volf. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Krnsko – Horky 5:1
Hosté drželi vyrovnanou partii pouze v prvním poločase. Ve druhé půli Horky po druhém obdrženém gólu odpadly. Branky: Parastiuk, Hotzel, Vízek, P. Šotka, D. Šotka – Korejza. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Řepov – Akuma 0:0
Pouze průměrné utkání s minimem šancí skončilo po zásluze nerozhodně. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Kněžmost – Pěčice 2:3
Utkání by více slušela remíza, ale mladý celek hostů byl v koncovce úspěšnější. Branky: Hybner, Kobrle – Kalužák 2, Blažek. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Strašnov – DBSK B 1:2
Hrubé chyby domácí obrany dostaly hosty do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase měli domácí drtivý nápor, ale vyjářili ho pouze jedním gólem. Branky: Muller – Šouta, Karn. Rozhodčí: Starý. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Klášter – Struhy 2:5
Hosté šli po sedmi minutách do dvoubrankového vedení, domácí však dokázali ještě do závěru prvního poločasu vyrovnat. Jenže ve druhém poločase hosté v rozpětí sedmi minut třikrát udeřili. Střelecky se dařilo Volkmanovi. Branky: Stuchlík – Volkman 3, Konopka, Vágner. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:2.

1.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.