Pěčice – Řepín 1:2 (0:1)

Nečekanou domácí porážku utrpěly Pěčice v souboji z lepšího středu I. B třídy.
V 79. minutě se jim povedlo dovést velký tlak po dvou zahozených tutovkách k vyrovnání, jenže od výkopu uběhla jen čtvrtminutka a povedená rána řepínského Jurčovského s ideální trajektorií zapadla z 30 metrů do šibenice.
Obě mužstva se čtvrt hodiny seznamovala s rozmoklým oraništěm, pak běželi domácí tři na jednoho: Kandráč zvolil místo přihrávky zakončení, které mu zmařil Luděk Štrupl. Jeho bratr, útočník Zbyněk, vzápětí protáhl Dufka střelou k tyči a v 18. minutě přihrál do šance Wernerovi, který z 8 metrů překopl odkrytou bránu.
Ve 30. minutě už Jurčovského trestný kop uklidil hlavou do sítě Merz – 0:1. Domácí často neúčelně sólovali, ve druhém poločase přesto získali tlak a v jeho polovině měli dvě výtečné možnosti. Sám před brankářem se zjevil střídající Šneidr, který na rozehraný zápas přiběhl z práce a hned střídal zraněného Hubače. Minutu nato běžel na Štrupla Kandráč, ale v obou případech byl vítězem řepínský brankář. Až když Valentův střílený centr zachytil na zadní tyči Kiceluk, dočkaly se Pěčice vyrovnání. Radovaly se z něj však jen čtvrt minuty.
Závěr zápasu s nešetrnými zákroky a spory ohledně zastavené časomíry připomínal spíš corridu, na jeho konci slavil hlouček řepínských příznivců.
Branky: 79. Kiceluk – 30. Merz, 80. Jurčovský. Rozhodčí: Bekešský. ŽK: 1:1. Diváci: 57. Střely na bránu: 5:5. Rohy: 3:5.
Pěčice: Dufek – P. Košťál, Tůma, Mulač, D. Košťál – Hubač (46. Šneidr), Charvát (55. Heřmanský), Kučera, Valenta – Kandráč, Kiceluk. ⋌(jed)

Bělá – Bakov 1:6 (0:3)

Branky: 66.Řehořek – 3. Zajíček, 22. Vaněk, 38. Špringer, 56. Mlynka, 85. Kvapil, 88. Beránek. Rozhodčí: Hádek.
Bělá: Verner – Hodovanec, Vele, Dlask, Slobodzian – Řehořek, Voleman, Vrabec (84. Švéb), Kulczycki – Fischer, Tomíček (74. Hodboď)
Bakov: T. Louda – Smetana (84. Beránek), Sedláček, Zajíček, Vaníček – Hammer, Frélich (79. Kvapil), Kendík, Vaněk – Mlynka (67. M. Louda), Špringer.

DBSK – Labský Kostelec 2:1 (1:1)

Branky: Merva, Vinický Pajkrt.

Nelahozeves – Horky 1:1 (1:1)

Branky: Kymr – Vízek.