Pš. Mělník – Bělá 2:1

Měla to být jasná záležitost domácích. Vždyť fotbalisté Pšovky bojují o I. A třídu, Bělá je jedním ze žhavých adeptů na sestup z I. B třídy.

Na hřišti ale nebyl mezi mužstvy žádný propastný rozdíl vidět. Domácí mohou nakonec děkovat gólmanovi Staňkovi, že uhájili hubené vítězství.
První střelu na branku vyslal až v 25. minutě domácí Pokorný a hned z toho byl gól. Domácí záložník zamířil z rohu velkého vápna přesně k tyči.
O dvě minuty později mohlo být srovnáno. Tečovaný míč po trestném kopu Vrabce skončil na břevně domácí branky.

Do druhé půle nastoupili domácí s jasným cílem brzy rozhodnout. Udeřili však hosté. Arient si na vápně pohrál s nedůrazným Dvořákem a s přehledem poslal míč podél vybíhajícího Staňka do sítě – 1:1.

Hosté se z vyrovnání dlouho neradovali. O dvě minuty později našel Žižka dlouhým pasem volného Lukáše Krejčíka, a ten i se štěstím prostřelil Kraje podruhé – 2:1. Body nakonec zůstaly doma, ale favorit se na ně pořádně nadřel.

Branky: 25. Pokorný, 66. L. Krejčík – 64. Arient. Rozhodčí: Berovič. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Bělá: Kraj – Toman – Pavlíček (46. Činka), Šulc, Jirdásek – Kühnel, Vrabec, Kaulfus, Hodovanec (82. Toman) – Arient, Fischer.