První dva celky tabulky si pokazily rozlučku

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ – Fotbalisté Chotětova i Bakova doma překvapivě prohráli.

24.11.2017

Okresní přebor: Chotětov - Doubrava.Foto: Kateřina Straková

Půlsezónu chtěli zakončit pijaticí na oslavu skvěle zvládnutého podzimu. Nakonec ani nemuseli pít Fernet, a hořká pachuť zůstala. První dva vedoucí celky okresního přeboru totiž v posledním kole zaváhaly. Bakov doma podlehl Řepovu, Chotětov také před svými diváky nestačil na Doubravu.

Druhý Bakov přivítal dvanáctý Řepov a zápas pro něj nezačal dobře, když hosty poslal do vedení v šesté minutě Silbernágl. Domácí ale studená sprcha nezaskočila, když už po dvou minutách vyrovnal Mlynka. Klíčový moment přišel ve 33. minutě. Po hraniční ofsajdové situaci poslal hosty podruhé v zápase do vedení Kohout. Jelikož ve zbylé hodině už žádná další branka nepadla, mohli se hosté radovat ze zisku cenných a hodně překvapivých tří bodů.

S jedním bodem se na posledním místě krčící Bezno hostilo Kropáčovu Vrutici. Ve vyhecovaném zápase padlo sedm branek, osm žlutých karet a jedna červená. Tu Dostal v 81. minutě hostující Pavel Bůžek. V té době vedli hosté 3:1, ale domácí zvládli přesilovku hned dvakrát využít. Nejprve snížil zkušený Josef Hötzel a v 87. minutě dokonce vyrovnal Bajer. Přesto domácí druhý bod v sezoně na své konto nepřidali. Oslabená Vrutice totiž ještě dokázala v nastaveném čase jednou udeřit, konkrétně druhým gólem v zápase rozhodl o jeho osudu Michal Korec. Vrutice tak přezimuje na pohodlném sedmém místě tabulky, Bezno je beznadějně poslední.

Chotětov ještě čeká o víkendu dohrávka v Rejšicích, loučení s domácími příznivci mu však nevyšlo. Domácí vstoupili do zápasu dobře, ovšem hosté z Doubravy jim byli více než zdatným soupeřem, a tak bylo k vidění pohledné utkání. Hosté vedli v zápase už 3:0, ale domácí nesložili zbraně a dokázali se ještě dostat na dostřel jediné branky. Jejich naděje na bodový zisk, ale utnul gólem na 4:2 deset minut před koncem zápasu Vít.

V Kněžmostě i v sychravém počasí zápasu přihlížela téměř stohlavá návštěva a viděla vyrovnaný zápas s konečnou dělbou bodů po remíze 1:1. V prvním poločase byli o něco lepší hosté, v tom druhém domácí.

Body dělil také Zdětín s rejšickou rezervou. Hosté byli fotbalovějším týmem, zatímco domácí vynikali v nasazení a obětavosti. Domácí v zápase dvakrát vedli, ale v obou případech o svůj jednobrankový náskok přišli. O konečné vyrovnání na 2:2 se postaral hostující Jon až pět minut před závěrečným hvizdem.

A konečně remíza se zrodila i v dalším zápase, kdy do Kosořic přijela Bělá. Těžký terén přímo vybízel k chybám v obranách obou týmů. Kosořičtí otevřeli zápas střelami Valdmana a Darmoše. Nebezpečnější však byl únik bělského Rokose, tečovanou ránu ale Kraus zlikvidoval.

V desáté minutě našel domácí Kumbera přesným pasem Malíka, který však tváří v tvář brankáři neuspěl. Hodně zajímavou pozici připravil na druhé straně Umáčený pro Kulczyckého, ten však mířil hodně nepřesně. Vzápětí Umáčený poslal do šance Hodovance. Přehození brankáře se však nekonalo a Kraus v klidu skryl míč ve své náruči.

Další šance se diváci dočkali až ve 26. minutě. Po centru Pokorného zakončoval domácí Darmoš do tyče. V dalším průběhu měli opticky více ze hry Kosořičtí, jenže při akcích chybělo více rychlosti a nápadu k překonání soupeřovy obrany. Většina akcí tak končila ještě před vápnem Bělé.

Ve 37. minutě se hostujícímu týmu podařilo načapat defenzívu Kosořic v nedbalkách. Rokos přihrál před branku Tyšerovi, jenž nadvakrát překonal ležícího brankáře – 0:1. Zkraje druhé pětačtyřicetiminutovky mohli domácí srovnat stav. Na milimetrovou přihrávku Valdmana bělský obránce nedosáhl, následnou tvrdou ránu Sabola však Verner kryl. Kosořičtí pokračovali ve snaze vyrovnat, nebezpečný střel ale bylo pomálu. To brejk Umáčeného musel hbitým zákrokem vyřešit Kraus v brance. Následovala pasáž bez šancí, domácí nadále marně hledali cestu k zakončení. Už to vypadalo, že domácí zakončí podzimní část sezóny porážkou.

V 88. minutě se domácí kromě Pokorného nastěhovali před branku soupeře. První centr ještě hráči Bělé odvrátili, další, mířící za obranu, už našel Macháče a ten střelou k tyči obral hosty o výhru.

V jediném nedělním zápase si pak béčko Kosmonos vyšláplo na Dlouhou Lhotu. O hráče áčka posílení domácí jasně potvrdili roli favorita, když v poločase 4:1 a po přestávce ještě další tři branky přidali. Hned čtyřmi góly se blýskl domácí Filip Beran.

Petr Fencl, Jaroslav Bílek, Jan Adámek

24.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Řidič na návěs s posuvkou 38 000 Kč Řidič na návěs s posuvkou. Přijmeme řidiče (i brigádně) na návěs s posuvnou podlahou (Sc E6). Po-pá střídat ráno a odpoledne. Denně doma - stálá trasa 400 km/den. Ml. Boleslav a okolí. Plat až 38.000 Kč (čistého). Tel: Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 16 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidiči skup. B. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Ptácká č.p. 47/96, Mladá Boleslav IV, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: tel.: 777 553 367 (10-15 hod.), e-mail: beershopcz@email.cz, , Hledáme řidiče skupiny B do zavedené rodinné firmy, zabývající se velkoobchodním prodejem nápojů., Rozvoz piva a nápojů po MB a blízkém okolí, , Nabízíme:, Stabilní pracovní pozici v dlouhodobě fungující firmě,, Dobré platové podmínky,, Přátelské prostředí, , Flexibilní nástup do prac. procesu, kompletní zaučení na pozici samozřejmostí,, Zkrácená pracovní doba v délce 6 měsíců (stejné plat.podmínky) , Flexibilní dny volna, , Požadujeme:, Přátelské vystupování, Zodpovědnost a smysl pro pořádek, , Zaměstnanecké výhody: Slevy na výrobky, zkrácená prac. doba 6 měsíců.. Pracoviště: Beershop cz, s.r.o. - pracoviště mb, Ptácká, č.p. 47, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Miroslav Dvořák, +420 777 553 367. Věda a výzkum - Věda a výzkum Výzkumný a vědecký pracovník 40 000 Kč Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji Vývojový inženýr světlomety - třída A0 Indie. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 60000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - Zajišťování vývoje externího osvětlení přední části vozu, - Vypracovávání výkresové dokumentace pro TLD, PDM listy a vyřizování tvorby těchto listů, - Navrhování udělení uvolnění BMG, - Vypracovávání a zadávání konstrukčních dat, Požadujeme VŠ vzdělání (technické), znalost Catia, NJ - hovorová znalost nebo AJ - jednací znalost. Pracoviště: Škoda auto a.s. - technický vývoj, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Jiří Nečesaný, +420 326 816 804. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 78 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Strážní. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 78 kč, mzda max. 92 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce:, Kosořická č.p. 77, 294 41 Dobrovice, , Prvotní kontakt: tel.: 733469469 (po-pá 8-15 hod.), e-mail: kulovana@numista.cz, , Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.. Pracoviště: Numista s.r.o. - pracoviště dobrovice, Kosořická, č.p. 77, 294 41 Dobrovice. Informace: Jana Kulovaná, +420 733 469 469.