Benátky – Semice 7:1 (4:0)

Branky: Michal Korec 4, Karásek 2, vlastní – Koštíř.

Dlouhá Lhota – Spartak Příbram 0:0

Nejen do vod vytrvalého deště, ale i do těch sestupových namočení fotbalisté obou celků bezbrankovou remízou neuspokojili nikoho. Fotbal to byl stejně hezký jako počasí.
Domácí bez potrestaného Mynáře táhl jen dříč Šolc, který hrozil dvěma nebezpečnými hlavičkami po rohu a trestném kopu i několika ranami ze střední vzdálenosti, žel žádná se neujala. Hostujícímu Pravdovi rozhodčí po čtvrthodině hry odpustil červenou kartu – žlutou už tahal z kapsy, jenže v poslední chvíli si vzpomněl, že tento hráč už jednu vyfasoval a tak mu jen domluvil.
Spartakovci celý první poločas jen odkopávali míče, v úvodu druhého si vytvořili dvě šance a pak zase až do konce nic.
V 52. minutě se ocitl před Bejrem zčistajasna sám střídající Smejkal, jeho střelu domácí brankář vytěsnil na roh. Povedená kombinace na jeden dotek přinesla zanedlouho obdobnou možnost Matějkovi, ale i ze souboje s ním vyšel vítězně Bejr.
Blízko vítěznému gólu Dlouhé Lhoty byl v 64. minutě Koubek, odražený míč po Kořínkově akci napálil těsně vedle. A úplně nejblíže byl Sháněl, jehož hlavičku po dalším trestném kopu lapil brankář Zykán se štěstím na čáře.
Nic víc se nestalo a se svěšenými hlavami odcházeli do šaten všichni.
Rozhodčí: Kubečka. ŽK: Kozma, Nekola – Pravda. Diváci: 98. Střely na bránu: 3:2. Rohy: 3:3.
Dlouhá Lhota: Bejr – Mulač, Kozma, Sháněl, Nekola – Novák (42. Koubek), Horák, Šolc, Krouský – Kořínek (87. Brodský), Novotný (77. Rambousek).

KAREL JEDLIČKA