V závěru zimního přestupního termínu získal mladoboleslavský klub pětadvacetiletého záložníka Jana Šislera z Hradce Králové, který však bude na jaře jako hostující hráč působit v Brně.

Pětadvacetiletý Šisler přestoupil do Mladé Boleslavi, kde však na jaře nastupovat nebude. Do letní přípravy se však už se Středočechy zapojí.

„Jana Šislera jsme dlouhodobě sledovali, víme, že je to velmi kvalitní hráč, který našemu klubu do budoucna určitě sportovně pomůže. Ale vzhledem k tomu, že s naším prvoligovým A týmem neabsolvoval zimní přípravu, byla by v současné době jeho pozice k prosazení se do základní prvoligové sestavy určitě nesnadná. Bereme proto zájem Brna využít služeb tohoto hráče v jarních utkáních Gambrinus ligy jako dobrou příležitost k tomu, aby se herně zapojil do zápasů nejvyšší fotbalové ligy a byl tak kvalitně připravený pro následující soutěžní ročník," uvedl na adresu nové posily prezident mladoboleslavského klubu Josef Dufek.

Útočník Klobása posílil Vlašim

Na závěr přestupního termínu pro profesionální fotbalisty se dočkal trenér vlašimských druholigových hráčů Vlastimil Petržela požadované posily do útoku. Je jím devatenáctiletý hráč Mladé Boleslavi Stanislav Klobása pocházející z Ovčár, s dvanácti góly třetí nejlepší střelec podzimní části juniorské ligy. „Je to velice šikovný kluk. Je po zranění achilovky. On mi sice tvrdí, že první zápas stihne, ale myslím si, že nestihne ani druhý. Poté by již měl být v pořádku," podotkl pro klubový web k nové posile kouč vlašimských rytířů.