Týmy od divize po I. A třídu vstoupily do jarních odvet již o tomto víkendu. 22. března se k nim přidá start I. B třídy a okresního přeboru. Třetí třídy a pralesní liga si na svůj start počkají dalších čtrnáct dní. Přípravné mače tak jsou v plném proudu.

Jenišovice – Kosmonosy 6:4
Na umělce v Českém Dubu vedly Kosmonosy v poločase už 3:0. Pak ale přišlo polevení a soupeř je šesti přesnými zásahy dokázal vytrestat.

Žibřidice – Sporting 5:3
V rámci čtyřdenního soustředění v Českém Dubu vyzval Sporting tým ze III. třídy Liberecka. Po prvním poločase byl stav vyrovnaný 3:3, když Boleslavané ztratili vedení 3:1 a řadu šancí zazdili. Ve druhé půli už převzali iniciativu Žibřidičtí.
Branky: ? – Pánek 2, Knespl.

Kosořice – Chotětov 2:2
Kosořický trenér postrádal v dalším přípravném utkání sedm hráčů. V prvním poločase duelu s Chotětovem mnoho šancí k vidění nebylo. O čtyři branky se mužstva postarala až po změně stran. Nejprve v 55. minutě se do odraženého míče opřel chotětovský hráč a nechytatelně zamířil k tyči. Vedení hostí trvalo však pouze pět minut. Po Lochmanově přihrávce před branku si obránce nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Fotbalisté Kosořic nakonec v 70. minutě otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Po Sedláčkově průniku unikl po straně Malík a milimetrovou přihrávkou naservíroval míč přímo před Darmoše, který uklidil míč do odkryté branky. Hosté v závěru nakonec stihli vyrovnat, když se chotětovský hráč prosadil z velkého úhlu střelou pod břevno.
Branky: Darmoš, vlastní – ?.

Krnsko – Nemyslovice 6:1
Hostující tým vydržel vzdorovat pouze v úvodu střetnutí, a poté musel skousnout hořkou pilulku v podobě šesti branek. Skóre mohlo být mnohem výraznější, jenže mnohdy vázla přesnost koncovky. Největší šancí pohrdl D.Šotka, který neproměnil pokutový kop, i tak ale zaznamenal hattrick.
Branky: D. Šotka 3, Vocásek 2, J. Hötzel – ?.

Struhy – Seletice 1:2
Branky: Kovařík – ?.

Horky – SKP MB 2:2
Branky: Mosiurczak, Král – Cimrman, vlastní.

Kněžmost – Bělá 0:3
Branky: Tomíček, Vrabec, Umáčený.

Obruby – Akuma 2:5
Branky: Pavlíček, Zdražil – V. Kohnhäuser, Skramužský, Hlaváček ml.

Benátky B – Loučeň 2:2
Branky: Krýda, J. Kraus – ?.

Kosořice – Chotětov 2:2

Sokoleč – Pěčice 3:0

Zásada – Horky B 6:5

Robousy – DBSK 0:8

DBSK B – Čejetice 1:5

JAROSLAV BÍLEK, JAN ADÁMEK