Ani rozmary počasí nezabránily fotbalovým klubům v dalších přípravných zápasech.

Neratovice – Mn. Hradiště 1:0

Neratovice si odložený mistrovský duel přeboru s Brandýsem nahradily na byškovickém trávníku, kde porazily gólem Žáka ve druhém poločase Mnichovo Hradiště. Domácí si tak vyřídili účty s jediným soupeřem, se kterým měli v loňském ročníku I. A třídy zápornou bodovou bilanci (0:2, 0:0).
Branka: 72. Žák.

Kostelní Hlavno – Řepín 1:2

Řepínští o víkendu v rámci zimní přípravy nastoupili hned dvakrát proti týmům Mladoboleslavska. Nejprve v nekompletní sestavě zvítězili 2:1 v Kostelním Hlavně, které zimuje na druhém místě okresního přeboru.
Branky: Uřídil – Frič, Brejša.

Krnsko – Řepín 6:1

V neděli si udělalo z řepínské brány střelnici Krnsko. „V obou zápasech dostali možnost předvést se všichni hráči širšího kádru. Zatímco sobotní utkání splnilo mé očekávání, tak ve druhém se na hráčích projevila únava a fakt, že zápas byl prakticky rozhodnutý během úvodních osmi minut, kdy jsme prohrávali už nula dva. Soupeř hrál velice dobře. Obě utkání nám ukázala herní nedostatky,“ podělil se o názor řepínský lodivod Miroslav Vlk.
Branky: P. Šotka 3, D. Šotka, Míchal, Bosík - Štrupl.

Sporting MB – Skalsko 2:0

Sporting na umělé trávě dokonale zaskočil tým okresního přeboru Skalsko. To sice mělo výraznou územní převahu, ale jeho kombinace končily na hranici šestnáctky. Hosté měli ve druhém poločase i několik slibných šancí, jednou dokonce trefili tyč, ale branky dávali jen domácí.
Branky: Velda, Mulač.