Rozdíl několika tříd byl ale logicky znát. „Kluci ale nehráli vůbec špatně! My jsme sice dali hodně gólů, ale soupeř to byl dobrý. My jsme navíc protočili dvě jedenáctky, takže i v tom jsme měli proti nim výhodu, hodnotil utkání s lídrem krajského přeboru boleslavský záložník Tomáš Přikryl, který se v zápase i jednou trefil.

Fotbalisté Bakova hráli turnaj ve stolním tenise
Vaníčková málem vypálila fotbalistům rybník

Boleslavští jsou v plné zimní přípravě, i před zápasem ještě stihli absolvovat dvoufázový trénink. „Začátek přípravy je náročný, takže jakýkoliv zápas je pro nás příjemnější než běhání po kopcích. Jinak je to klasika – běháme, jsme na hřišti, máme i posilovnu. Tím, že jsme začali o týden dřív, tak budeme mít více času na to, se dobře připravit. Je to náročné, ale je to potřeba. Ostatně jako každou jinou zimu,“ nespatřuje v přípravě odlišnosti Tomáš Přikryl.

Proti soupeři z páté nejvyšší české soutěže otevřel skóre v 17. minutě Novák, který do šibenice uklidil Součkovu nabídku. O tři minuty později vyzval k zakončení nádhernou přihrávkou Matějovský Ladru. Ten odehrál celé utkání v jeho poslední desetiminutovce dokonal dalšími dvěma zásahy hattrick. Před tím, ale poločasové skóre 3:0 ustanovil po Ladrově centru Mareš.

Ve druhém poločase už byla domácí převaha znatelná. Na 4:0 zvyšoval po hodině hry Klobása, další gól přidal zmiňovaný Přikryl. 

Přípravné utkání

Ml. Boleslav – Velké Hamry 7:0 (3:0)
Branky: 20., 84. a 89. Ladra, 17. Novák, 30. Mareš, 63. Klobása, 82. Přikryl. Rozhodčí: Lerch. Diváci: 105.
Boleslav I. poločas: Šeda – Souček, Chaluš, Klíma, Fabián – Jánoš – Ladra, Matějovský, Mareš, Novák – Chramosta.
Boleslav II. poločas: Vejmola – Křapka, Král, Klíma, Souček – Valenta – Ladra, Hubínek, Přikryl, Novák – Klobása.

Pavel Čmovš s teplickým dresem
Čmovš míří na sever, jasno má o své budoucnosti i Levin