Přítomni budou prezident klubu Josef Dufek, generální ředitel Jaromír Šeterle, sportovní ředitel a vedoucí ligového mužstva Zdeněk Kudela, nový trenér Luděk Zajíc, kapitán mužstva a český reprezentant Marek Matějovský a z jeho spoluhráčů především ti, kteří jsou od letošního léta nováčky v boleslavské sestavě.

Představitelé vedení klubu seznámí fotbalové příznivce s okolnostmi, za jakých došlo k obměně hráčského kádru v letním přestupním termínu, a také se sportovními záměry a cíli pro nadcházející mistrovský ročník Gambrinus ligy a Poháru UEFA, do něhož boleslavský klub tentokrát vstupuje přímo do prvního kola. Hlavním bodem programu bude pochopitelně veřejná beseda, při které se fandové budou ptát fotbalistů, trenérů i šéfů klubu, co je zajímá.

Kdo z různých pracovních či rodinných důvodů středeční akci nestíhá, může svůj dotaz poslat písemně klasickou poštovní cestou nebo emailem do redakce Boleslavského deníku. Jeho sportovní redaktor se zeptá za vás a odpovědi zveřejní v některém z nejbližších vydání.

Občerstvení pro účastníky setkání bude připravené. Každý fanoušek se může těšit na jedno pivo nebo nealkoholický nápoj (podle chuti a věku) zdarma.