Na čele tabulky fotbalového okresního přeboru Mladoboleslavska došlo ke střídání stráží. Vzájemný souboj Krnska a Bělé dopadl lépe pro domácí a ti mají jednobodový náskok právě na Bělou.

Krnsko – Bělá 1:0
V souboji dvou vedoucích celků tabulky překvapila nízká návštěva – přišla jen padesátka věrných.
V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepší a šance Kuhnela, Kaulfuse a Slobodziana volaly po gólu. Na druhé straně domácí hráli zakřiknutě a mohou děkovat brankáři Tvarohovi, který je podržel.
Druhý poločas byl o něčem jiném. Domácí na soupeře vlétli jako uragán a ten nevěděl, kam dřív skočit. Po lavině útoků se domácí dočkali v 63. minutě, kdy po standardní situaci dorážel z bezprostřecdní blízkosti Soumar.
Domácí i po vedoucí brance pilně útočili, ale přestala se jim dařit střelba. Hosté se zmátořili v poslední desetiminutovce, ale vyložená šance Prokůpka vyrovnáním neskončila.
Branka: 63. Soumar. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.
Krnsko: Tvaroh – Škornička, Soumar, M. Šulc, Sobalík – Hotzel, Parastiuk, D. Šotka, P. Šotka, Vízek, Menšík.
Bělá: Jindra – Ritschl (74. Smejkal), Z. Šulc, Hanibal, Kaulfus – Švadlenka (72. Štica), Kuhnel, Hodovanec (46. Prokůpek), Slobodzian – Vrabec, Arient.

Řepov – Kněžmost 1:2
Hosté byli šťastnější v zakončování akcí a v poločase vedli o dvě branky. Domácí snížili hned po obrátce, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Branky: Zámyslický – Štěpánek 2. Rozhodčí: Korec. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Struhy – Kost. Hlavno 3:3
V utkání pouze průměrné úrovně byli lepší hosté v prvním poločase a vedli o dvě branky.,Domácí se zlepšili po změně stran. Branky: Čmugr 2, Volkman – Šura 2, T. Vojtěch. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:3.

Horky – Pěčice 1:2
V prvním poločase byli lepší hosté. Domácí snaha po vyrovnání ve druhé půli efekt nepřinesla. Branky: Solčianský – Kraus, Blažek. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 1:1. Poločas: 0:1.

PETR FENCL