Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 2. předkole Evropské ligy zřejmě vyrazí do Norska. Strömsgodset totiž v úvodním utkání 1. předkola porazil albánského soupeře Partizani Tirana 3:1 a má velmi dobrou pozici do odvety, ve které ve čtvrtek může i o gól prohrát.
Norský celek měl po celé utkání v ofenzivě navrch a soupeře přestřílel 18:7. Do vedení ho poslal ve 21. minutě pravý bek Vilsvik, v 66. minutě zvýšil útočník Ogunjimi. Hosté sice záhy díky střídajícímu útočníkovi Fazliuovi snížili, ale výraznou výhodu pro Nory zařídil znovu Vilsvik.

Strömsgodset: Pettersen – Vilsvik, Madsen, Hoibraaten, Hanin – Adjei-Boateng, Abu, Fossum – Storflor, Ogunjimi (84. Kovács), Wikheim (79. Kastrati).
Partizani: Hoxha (30. Xhika)- Ibrahimi, Bicaj, Vrapi, Kalari – Vila, Batha, Trashi – Fejzullahu – Račič (89. Tafili), Plaku (60. Fazliu).

DO NORSKA BY JEL AUTOBUS

V případě čtvrtečního postupu norského týmu Strømsgodset IF do 2. předkola EL, pořádá Blue&White 1902 autobusový zájezd na utkání Strømsgodset IF - FK Mladá Boleslav. Utkání se odehraje 23.7.2015 v norském městě Drammen.