FK Mladá Boleslav U21 – Baumit Jablonec U21 1:2 (0:1)

V rámci juniorské ligy se v Boleslavi tentokrát představili mladíci z Jablonce a to v dost dobrém světle. Již ve 12. minutě hosté vedli 1:0. Domácí sice po dvaceti minutách vyrovnali, ale gól neplatil pro faul na brankáře Fendricha.
Do druhého poločasu nastoupili domácí mladíci ještě více nabuzení a akce střídala akci. Domácí tlačili co to dalo, vyrovnání vyselo ve vzduchu, ale stále ne a ne přijít. Až v 85. minutě natáhl ke střele z dobrých třiceti metrů stoper Zbrožek a nádhernou dělovkou srovnal na 1:1.
To ale nebyl konec. V 89. minutě totiž Vukovič po centru Třešňáka zamířil hlavou přesně do boleslavské branky a zařídil Jablonci tříbodový export z města automobilů. A to i přes další tlak ve zbývajících nastavených třech minutách ze strany boleslavských mladíků.

Branky: 85. Zbrožek – 12. Štemberk, 89. Vukovič. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 1:3. ČK: 76. Linka (J). Rohy: 2:5. Diváci: 50. Hráč zápasu: Šťastný – Třešňák.
Boleslav: Knobloch – Hošťálek (45. Šimek), Zbrožek, Šťastný, Tvrdý – Lancz, Mižič (87. Kubelka), Rozsíval, Baster – Mehanovič (71. Honc), Horák.

PETR FENCL