Mladá Boleslav - Fotbalová juniorka doma prohrála s Jabloncem.

25.10.2012

Ilustrační foto Foto: Deník/Jaroslav Bílek

FK Mladá Boleslav U21 – Baumit Jablonec U21 1:2 (0:1)

V rámci juniorské ligy se v Boleslavi tentokrát představili mladíci z Jablonce a to v dost dobrém světle. Již ve 12. minutě hosté vedli 1:0. Domácí sice po dvaceti minutách vyrovnali, ale gól neplatil pro faul na brankáře Fendricha.
Do druhého poločasu nastoupili domácí mladíci ještě více nabuzení a akce střídala akci. Domácí tlačili co to dalo, vyrovnání vyselo ve vzduchu, ale stále ne a ne přijít. Až v 85. minutě natáhl ke střele z dobrých třiceti metrů stoper Zbrožek a nádhernou dělovkou srovnal na 1:1.
To ale nebyl konec. V 89. minutě totiž Vukovič po centru Třešňáka zamířil hlavou přesně do boleslavské branky a zařídil Jablonci tříbodový export z města automobilů. A to i přes další tlak ve zbývajících nastavených třech minutách ze strany boleslavských mladíků.

Branky: 85. Zbrožek – 12. Štemberk, 89. Vukovič. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 1:3. ČK: 76. Linka (J). Rohy: 2:5. Diváci: 50. Hráč zápasu: Šťastný – Třešňák.
Boleslav: Knobloch – Hošťálek (45. Šimek), Zbrožek, Šťastný, Tvrdý – Lancz, Mižič (87. Kubelka), Rozsíval, Baster – Mehanovič (71. Honc), Horák.

PETR FENCL

Autor: Redakce

25.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
Ilustrační snímek.

KRÁTCE: Skatepark ničí vandalové

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.