Horky – Labský Kostelec 2:1 (0:0)
Poprvé od června 2004 se hrála v Horkách krajská soutěž, návštěva ovšem zklamala – necelá stovka diváků viděla drtivý tlak domácích, jimž paradoxně oba góly nabídli obrovskými minelami hosté.
Kostelecký Šimek sice v 10. minutě hlavičkoval do břevna, od té chvíle ale trávník patřil Horkám se čtyřmi čtyřicátníky v základní sestavě. Jen do poločasu kopaly tucet rohů, jenže bránu ne a ne trefit.
Povedlo se až ve druhé půli, která začala úsměvně. Střídající Václav Kohout vběhl na hřiště s číslem 15 na dresu, jenže v zápise měl uvedenu čtrnáctku. Musel tak sprintovat do kabin pro správný dres a ze hry původně stažený Prskavec to musel ještě chvilku vydržet.
Komické vsuvky hostů měly osudovější následky. Urban na velkém vápně promáchl odkop, míč propadl před volného Vízka a ten jesličkami brankáři otevřel skóre. Hned za tři minuty centr otce Aleše Kohouta syna Václava nenašel, zato kostelecký Klíma to „napravil" nešťastným zásahem a útočník Horek zblízka trestal podruhé.
Hostům nezbylo než otevřít hru a to byla voda na horecký mlýn. Václav Kohout si v 71. minutě v rychlém kontru narazil s Prchlíkem a pěknou střelou lízl břevno. Vzápětí po Mosiurczakově trestném kopu trefil Lukáš hlavičkou tyč.
Kostelci se podařilo snížit, když rohový kop propadl na zadní tyč před nehlídaného Vostřela, domácí ale strávili zbytek zápasu na útočné polovině a o výhru se strachovat nemuseli.
Branky: 62. Vízek, 65. V. Kohout – 81. Vostřel. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 0:1. Diváci: 89. Střely na bránu: 7:3. Rohy: 17:4.
Horky: Malík – Bláha, Starý, Lukáš, Gerboc (32. M. Král) – Mareš, Mosiurczak (79. Svoboda), Žižka, Prskavec (47. V. Kohout) – Vízek (67. Prchlík), A. Kohout. 

Nelahozeves – Bakov 0:2
Třetí mistrovské utkání odjeli Bakovští odehrát na půdu Nelahozevsi, která neztratila ještě ani bod a neinkasovala. I proto byl z jejich strany velký respekt z tohoto týmu. Od prvních minut to byl více boj než pěkný fotbal. Na krátkém hřišti a s celkovým převýšením 1,5 m se ani nedalo nic jiného očekávat.
Když už se zdálo, že v první půli branka nepadne, tak ve 39. minutě se povedl protiútok vedený Vaňkem, který uvolnil Mlynku a hostující kanonýr si už věděl rady. Po druhé se hosté dočkali v 73. minutě – krásný pas Zahrádky proměnil tečí Hammer v pojišťovací branku.
Branky: 39.Mlynka, 73.Hammer.
Bakov: T. Louda – Smetana, Zajíček, Sedláček, Nagy – Hammer (75. Kendík), Frélich, T. Zahrádka, Vaněk – M. Louda (65. Špringer), Mlynka (85. Koťátko). 

Vysoká – Pěčice 1:4 (1:3)
Branky: Volf – Kandráč 2, Kiceluk 2.

Pšovka ME – Bělá 3:1 (0:0)
Branky: Chytil, Olšiak, M. Krejčík – Slobodzian.

DBSK – Řepín 1:0 (0:0)
Branka: Vacek.

KAREL JEDLIČKA, ROMAN VANĚK