Ostrá – Bělá 4:0

V dalším kole fotbalové I.B třídy skupiny B celek Bělé pod Bezdězem opět neuspěl, tentokrát v Ostré. Pro Ostrou to je už pátá výhra v řadě a pokaždé to bylo s nulou.

V prvním poločase se oba týmy oťukávaly, nikdo nechtěl udělat chybu. Jedinou branku tohoto dějství dal z trestného kopu Vavřík. „To byla krásná trefa do šibenice,“ řekl trenér Ostré. Jinak bylo na obou stranách k vidění minimum příležitostí.

Kouči Báčovi se povedl dobrý trenérský tah. Ve druhém poločase poslal do hry Kotrbu a Jíšu a oba se zapsali do střelecké listiny. Mezitím skóroval ještě Košťál po samostatném úniku. „Hosté ve druhém poločase odpadli fyzicky. Jinak ale mělo utkání pozvolné tempo,“ dodal Báča.

Branky: 26. Vavřík, 50. Kotrba, 62. Košťál, 80. Jíša. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.