Akuma po úspěchu na hřišti rezervy Dolnobousovského SK si nedokázala poradit doma se Struhy, navíc si domácí Valenta po nezaviněné srážce s gólmanem Struhů zlomil nohu. I ve druhémk kole fotbalového okresního přeboru převažovala úspěšnost hostujících celků.

Akuma – Struhy 1:3
Hosté zasadili domácím fotbalistům rychlé k. o.. Už v 1. minutě unikl rychlonohý Volkman domácí obraně a bezpečně své sólo proměnil. A aby toho nebylo málo, v 8. minutě Čmugr přímo z rohu nachytal na švestkách domácího gólmana Zachaře.
Domácí i po dvojnásobném úderu bojovali a ve 21. minutě Valenta po akci s Králem snížil – 1:2.
Do druhého poločasu vystřídal Jiřího Hlaváčka Kohnhauser a čekal se nápor domácích. Ten však byl zbrzděn těžkým zraněním Valenty, který si po nezaviněné srážce s brankářem zlomil nohu. Akuma se snažila o vyrovnání, ale v 75. minutě nebyla Markova branka uznána pro faul na brankáře.
Domácí měli optickou převahu, ale šance si nevypracovali. Naopak hosté kanonýrem Volkmanem udeřili potřetí a bylo rozhodnuto. Na změně stavu nic nezměnilo ani šestiminutové nastavení.
Branky: 21. Valenta – 1. a 85. Volkman, 8. Čmugr. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: Nový, J. Hlaváček, Houser (A). Diváci: 80. Poločas: 1:2.
Akuma: Zachař – Bernard, J. Hlaváček (46. Kohnhauser), Kamenický, Nový – L. Hlaváček, Výda, Valenta (53. Vodháněl), Král – Marek, Houser. Trenér Pavel Horváth.
Struhy: Bucek – Strejček, Vágner, Zubatý, Volný – Hofírek (82. Šrut), Szabo, Čmugr, Náhlovský – Pokorný (89. Obrázek), Volkman. Trenér David Pýcha.

Pěčice – Řepov 2:2
Domácí sice měli územní převahu, ale hostům se podařilo v samotném závěru vyrovnat. Branky: Sedláček z penalty, Kalužák – V. Zachař 2. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Doubrava – DBSK B 1:2
Hosté měli výborný nástup a už v 6. minutě vedli 2:0 brankami Karna. Drtivá převaha domácích v dalším průběhu vedla jen ke snížení stavu. Branky: Bubák – Karn 2. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 4:3. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Kostelní Hlavno – Klášter 0:1
Domácím patřila úvodní dvacetiminutovka, pak se hra vyrovnala. Hosté šli do vešdení, domácí mohli vyrovnat, ale Uřidil neproměnil pokutový kop. Branka: Stuchlík. Rozhodčí: Grešo. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Krnsko – Předměřice 4:2
Domácí neudrželi dvoubrankové vedení a hosté vyrovnali na 2:2. Pak šlo Krnsko opět do vedení a výsledek potvrdilo 10 minut před koncem. Branky hostů: Lafek a Merhaut. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Kněžmost – Benátky B 3:3
V prvním poločase se střelecky více prosazovali domácí a získali dvoubrankový náskok. Hosté se zlepšili ve druhé půli a podařilo se jim vyrovnat. Branky: Hybner, Škaloud, Bartoň – Došlý 2, Sabol. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1.