Nejvíce vzruchu vzbudilo o víkendu logicky nedohrané utkání mezi Roma Benátky a Obruby ve IV. třídě. O něm se více dočtete na titulní straně.

V okresním přeboru je největším překvapením výhra Kláštera na Akumě.

Lídři obou skupin třetích tříd nezaváhali, když jak Horky tak rezerva Hradiště pohodlně vyhráli na venkovních hřištích.

Okresní přebor

Bezno – Řepov 6:3 (5:1)
V sobotu dopoledne byly k vidění dva rozdílné poločasy. Ten úvodní vyzněl jasně pro domácí, kteří už v jeho průběhu rozhodli o tom, kdo si z utkání odnese body. Po změně stran se sice karta obrátila a hosté domácí tým přehrávali, ale jeho náskok byl vysoký.
Branky: Červeňák 2, Kolařík 2, O. Novák, vlastní – ?. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 4:4. Diváci: 50. Muž utkání: Červeňák – Tůma.

Čejetice – Zdětín 1:1 (0:1)
Po matném výkonu obou týmů se zrodila nudná remíza. Domácí k ní navíc přispěli svým nejhorším výkonem podzimu.
Branky: Jaroš – Knespl. Rozhodčí: Kulas. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Muž utkání: Kůtek – Vaňousek.

Krnsko – Březno 2:1 (0:0)
Po vyrovnaném a nudném prvním poločase zazářil David Šotka, díky jehož dvěma zásahům zůstaly body pod viaduktem.
Branky: D. Šotka 2 – ?. Rozhodčí: Janda. Diváci: 50. Muž utkání: D. Šotka – Cepka.

K. Hlavno – Kr. Vrutice 2:1 (2:0)
V očekávaném zápase byli domácí v první půli lepším týmem, což dokázali vyjádřit i brankově. Po změně stran sice hosté přidali, ale dokázali jenom snížit. Proti vyrovnání byl totiž skvěle chytající Zalabák.
Branky: Málek, vlastní – Manda. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 0:0. Diváci: 90. Muž utkání: Zalabák – Manžel.

Akuma – Klášter 3:4 (2:1)
Podrobnosti zde

Dobrovice B – Struhy 3:3
Benátky B – Kněžmost 1:1

III. třída skupina A

Čistá – Jivina 1:0 (1:0)
Bojovný a vyrovnaný zápas, kterému by asi slušela více remíza. Nakonec ale byli šťastnějším týmem domácí, kteří se dokázali alespoň jednou prosadit.
Branka: Ertl. Rozhodčí: Paulus. Diváci: 60. Muž utkání: Puskajler – Drašnar.

Doubrava – Dl. Lhota B 3:2 (1:1)
Další z řady vyrovnaných zápasů pro sebe urvali domácí, kteří měli přeci jenom více brankových příležitostí, a tak nakonec brali body zaslouženě.
Branky: Halfar, Odcházel, vlastní – Zelba, Brodský. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Muž utkání: Peterka – Zelba.

Skalsko – Mukařov 6:1 (3:1)
Povinná výhra domácích nad stále se potápějícím se Mukařovem. Hosté ničím nepřekvapili a odjeli se zaslouženým debaklem.
Branky: Koutný 3, Kumbera, Vyšohlíd, Vele – Kováč. Rozhodčí: Šesták. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Muž utkání: Koutný – Kováč.

Židněves – MSK B 0:4
DBSK B – SKP 2:2
Bakov B – Nová Ves 4:1

III. třída skupina B

Jabkenice – Katusice 2:1 (2:0)
V zápase z chvostu tabulky byli domácí lepším týmem a také po prvním poločase vedli 2:0. Po přestávce ale Katusice snížily a domácí se nakonec museli strachovat o výhru.
Branky: Kos, Knížek – ?. Rozhodčí: Navrátil. ČK: 1:1. Diváci: 40.

Sporting – Nemyslovice 2:2 (0:1)
Hosté na Astonce dvakrát vedli, ale domácí vždy dokázali najít odpověď. Další branky ještě visely ve vzduchu, ale hostující Kašpárek trefil tyč a domácí Leskovjan brankáře.
Branky: Pánek 2 – Baborák 2. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Muž utkání: Pánek – Baborák.

Strašnov – Horky 0:3 (0:1)
Domácí vzdorovali vysokému favoritu celý první poločas, přesto dostali gól do šatny. Po přestávce si už hosté dalšími trefami pohlídali výsledek.
Branky: Kohout 2, Král. Rozhodčí: Bez. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Muž utkání: M. Kubín – Kohout.

Chotětov – Kr. Vrutice B 7:4 (3:2)
Ve fotbalové přestřelce padlo pět branek už v prvním dějství, v tom druhém hráči přidali ještě o jeden gól více.
Branky: Barančok 4, Vetešník, Linek, Döme – Čakrda, Gajdoš, Rambousek, Pála. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Muž utkání: Barančok – Čakrda.

Žerčice – Kochánky 1:3

IV. třída

Roma Benátky – Obruby nedohráno
Více informací zde

Kosořice B – Zdětín B 4:2 (2:0)
Hosté sice hráli, ale veškeré jejich snažení končilo před pokutovým územím. To domácí byli daleko efektivnější v proměňování šancí a nakonec také díky tomu zvítězili.
Branky: Darmoš 3, Pavlíček – Těšínský 2. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Muž utkání: Darmoš – Těšínský.

Doubrava B – Bezno B 4:0
K. Hlavno B – Ledce 7:3
Luštěnice B – Rejšice B 3:6