Tradiční víkendový program podzimního období byl na pořadu dne samozřejmě i v sobotu a neděli.
Lídr okresního přeboru nezaváhal a pět minut před koncem rozhodl o své výhře ve Březně. Zaváhal vedoucí tým skupiny A III. třídy z Mnichova Hradiště, když doma jenom remizoval s Čistou. To Horky ve skupině druhé svého soka doma porazili. A vyhrál i vedoucí tým pralesní ligy – Roma Benátky vyhrála nad rezervou Zdětína.

Okresní přebor

Řepov – Akuma 1:2 (0:1)
V Řepově byl k vidění jenom průměrný zápas. Hosté šli do vedení, ale po přestávce vyrovnal z přímého kopu Tůma. Pak ale přišla branka zkušeného Hlaváčka a Akuma znovu vedla. Domácí si sice vytvořili šance na vyrovnání, ale v nich totálně selhali.
Branky: Tůma – Kohnhäuser, L. Hlaváček. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Muž utkání: Vlk – L. Hlaváček.

Klášter – K. Hlavno 2:2 (0:0)
Oba týmy předvedli v devátém kole kvalitní výkon. Hosté vedli už 2:0, ale domácí dokázali v závěrečném náporu vybojovat zasloužený bod za remízu.
Branky: Janatka, vlastní – Pokorný, Bůžek. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Muž utkání: Janatka – Pokorný.

Březno – Dobrovice B 2:4 (1:2)
Branky: Veselý 2 – Bartoň 2, Antoš, Boško. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Muž utkání: Veselý – Antoš.

Struhy – Čejetice 3:2 (0:0)
K vidění byl oboustranně bojovný a vyrovnaný zápas. Domácí tým se ujal vedení, ale posledních patnáct minut se musel řádně strachovat o výhru.
Branky: Michal 2, Čmugr – Jaroš, Brož. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Muž utkání: Michal – Kůtek.

Zdětín – Benátky B 0:5 (0:3)
Mezi oběma týmy v zápase propastný rozdíl. Hosté byli jasně lepší ve všech řadách.
Branky: Šesták, Kraus, Šťastný, Beneš, Langšádl. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 0:0. Diváci: 120. Muž utkání: Richtr – Hejtmánek.

Kněžmost – Bezno 5:1 (2:1)
Hosté se drželi pouze v první půli, na jejímž konci se ještě díky proměněné penaltě na chvíli vrátili do zápasu. Druhé dějství však již bylo jednoznačnou záležitostí pro domácí.
Branky: Řezáč 2, Kastner, Beran, Štěpánek – O. Novák. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:2. Muž utkání: Řezáč – Gruncl.

Kropáčova Vrutice – Krnsko 1:3 (1:1)

III. třída skupina A

MSK B – Čistá 1:1 (1:1)
Neplodná převaha domácích, ale hosté šli z ojedinělého útoku do vedení. Domácí přes mírnou převahu v poli dokázali jenom vyrovnat.
Branky: Čečelský – Bareš. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Muž utkání: Čečelský – Kaulfus.

Jivina – Bakov B 4:1 (2:0)
Jednoznačná záležitost pro domácí mužstvo. Na obou stranách se kopala penalta, ale zatímco domácí tým proměnil, hosté šanci zahodili. Nakonec mohlo být skóre ještě vyšší.
Branky: Lauryn 2, Skála, Matoušek – Beran. Rozhodčí: Vízek. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Muž utkání: Lauryn – Vaněk.

Dl. Lhota B – Židněves 1:1
SKP MB – Doubrava 3:3
Nová Ves – Skalsko 4:2
Mukařov – DBSK B 0:4

III. třída skupina B

Kr. Vrutice B – Strašnov 4:2 (2:2)
V prvním poločase byli jasně lepším týmem hosté – nic na plat do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Poté se dostali domácí do vedení a po vyloučení jednoho z hostů svůj náskok ještě jednou brankou potvrdili.
Branky: Martínek, Musil, Pala, Rambousek – Kameš 2. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 50. Muž utkání: Rambousek – Kameš.

Kochánky – Krnsko B 2:2 (1:2)
Hosté byli v prvním poločase lepší a zaslouženě vedli 2:0. Kochánky ale ještě do poločasu snížily a po změně stran dokázaly i vyrovnat.
Branky: Jakubčo, Sielecký – Hötzel 2. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Muž utkání: Jakubčo – Höztel.

Předměřice – Sporting 4:0 (2:0)
Hosté kladli odpor pouze v začátcích poločasů, jinak na hřišti dominovalo domácí mužstvo, které dokázalo ze svých šancí proměnit čtyři.
Branky: ?. Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Muž utkání: Lafek – Bláha.

Horky – Žerčice 3:1
Nemyslovice – Jabkenice 0:2
Katusice – Chotětov 2:1

IV. třída

Ledce – Doubrava B 1:3 (0:0)
Ve vyrovnaném zápase domácí vedli. Pak se ale nechal zbytečně vyloučit Nečas a hosté dokázali přesilovku v poslední čtvrt hodině náležitě využít.
Branky: Hradil – Pálka, Šimek, Ducháček. Rozhodčí: Javůrek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0. Diváci: 20. Muž utkání: Hrdý – Šimek.

Bezno B – Kosořice B 1:6
Zdětín B – Roma Benátky 2:3
Rejšice B – Skalsko B 10:1