Ve víkendovém kole okresních soutěží zaujala střelecká potence zdětínského Šišpely. Ten dal čtyři góly v Bezně. No a hádejte jednou, z jakého týmu ve Zdětíně hostuje?

První bodovou ztrátu také zaznamenal lídr okresního přeboru z Dobrovic, když doma remizoval s Kropáčovou Vruticí.

Okresní přebor

Bezno – Zdětín 2:6 (1:3)
První poločas byl vyrovnaný, i když brankově plodnější pro hosty. Ve druhé půli se ale domácí položili, hráli bez zájmu a po zásluze prohráli.
Branky: Vaňousek, Kornelák – Šišpela 4, Knespl, Kohout. Rozhodčí: Kulas. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Muž utkání: T. Bajer – Šišpela.

Čejetice – Březno 2:2 (1:1)
Domácí měli na první domácí vítězství, ale brankář hostů Macháček byl proti, a tak se nakonec urodila zasloužená remíza.
Branky: Tlášek, Jaroš – Hendrych, Tichý. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 3:4. Diváci: 60. Muž utkání: Tlášek – Macháček.

Krnsko – Klášter 3:1 (1:1)
Hosté šli do vedení, ale to bylo z jejich strany všechno. Poté převzali otěže utkání domácí a pohodlně si dokráčeli k výhře.
Branky: Menčík, D. Šotka, Firický – Prostřední. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Muž utkání: Hofman – Nedvěd.

K. Hlavno – Akuma 1:0 (1:0)
Domácí měli po celý zápas převahu, kterou však dokázali vyjádřit pouze jediným gólem. Zásluhu na pouze jednom inkasovaném góle má hlavně skvělý výkon brankáře Akumy Halbicha.
Branka: Toman. Rozhodčí: Bez. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Muž utkání: Srnec – Halbich.

Kněžmost – Řepov 2:0 (0:0)
První poločas byl z obou stran bojovný a také vyrovnaný s jednou šancí na každé straně. Druhé dějství už ale bylo plně v režii domácího týmu.
Branky: Štěpánek, Beneš. Rozhodčí: Vrábel. Muž utkání: Macek – Vlk.

Dobrovice B – Kr. Vrutice 1:1 (1:1)
Domácí nastřelili v prvním poločase dvě břevna, a přestože měli více ze hry, do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Po přestávce měli domácí stále více ze hry, zatímco hosté spoléhali na brejky.

Benátky B – Struhy 4:1

III. třída skupina A

Jivina – Nová Ves 2:0 (1:0)
V utkání v prvním poločase byly k vidění šance na obou stranách. V půlce druhé domácí ovládli hru, ale vytvořené šance, až na jednu, nedokázali proměnit
Branky: Lauryn 2. Rozhodčí: Hütter. ŽK: 1:3. Diváci: 75. Muž utkání: Lauryn – M. Prokůpek.

Čistá – Dlouhá Lhota B 1:0 (1:0)
Domácí měli skvělou úvodní dvacetiminutovku, z níž těžili celý zápas. Po vedoucím gólu byla Lhota lepším týmem, převzala iniciativu, ale nedokázala ani srovnat.
Branka: Smejkal. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Hráč utkání: Jíra – Novák.

Doubrava – Mukařov 6:3 (3:2)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, pak ale domácí přidali a poslední tým tabulky porazili.
Branky: Šelemberk 2, Lebeda 2, Odcházel, Šimek – Tkáč 2, Šámal. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Muž utkání: Pálka – Tkáč.

Židněves – SKP 1:2

Bakov B – MSK B 0:3

III. třída skupina B

Chotětov – Nemyslovice 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl Barančok z pokutového kopu. Hosté své šance zahazovali.
Branka: Barančok. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Muž utkání: Kubín - ?.

Jabkenice – Předměřice 0:2 (0:1)
Jednalo se o utkání slabší úrovně, které bylo sice v poli vyrovnané, ale hosté byli efektivnější ve střelbě.
Branky: Volf, Nešněra. Rozhodčí: Bezucha. ŽK: 1:0. Diváci: 20.

Sporting – Kochánky 1:2 (0:2)
Hosté měli na Astonce raketový nástup a záhy vedli 2:0. Domácí zabrali až po přestávce, přesto mohli znovu inkasovat, ale proti bylo břevno. Po snížení, přišel tlak domácích, ale vyrovnání se nekonalo.
Branky: Merbs – Urban, Jakubčo. Rozhodčí: P. Pažout. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Muž utkání: Merbs – Jakubčo.

Katusice – Kr. Vrutice B 2:3

Krnsko B – Horky 2:2

Žerčice – Strašnov 2:1

IV. třída

Roma Benátky – Bezno B 9:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství pro domácí. Bezno mělo v Benátkách také šance, ale nevyužilo je.
Branky: M. Husák 3, Cibrik 2, Pečenka 2, Bůžek, D. Dančo. Rozhodčí: Šesták. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Muž utkání: Klíma - ?.

Kosořice B – Ledce 2:1 (1:0)
Podrobnosti z utkání přineseme zítra.
Branky: Krátký, Darmoš – Dobruský. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Nejlepší hráči: Vavrik – Klíma.

Doubrava B – Klášter B 1:2
K. Hlavno B – Skalsko B 7:0
Obruby – Rejšice B 1:1