Ve 23. kole okresního přeboru zabralo Skalsko doma s Březnem a nebezpečně se přiblížilo Předměřicím, které neměly šanci na půdě lídra z Pěčic. Ten může po výhře slavit definitivní zisk titulu.

Okresní přebor

Klášter – K. Hlavno 5:2 (3:0)
Výborný výkon domácích ve všech řadách. Hosté naopak svým výkonem zklamali, prohrávali již 0:5 a korigovali až v poslední pětiminutovce.
Branky: Antoš 2, Prostřední, Nedvěd, Pálka – Sůra, Bůžek. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

Bezno – Akuma 4:0 (2:0)
Hosté dohrávají ročník snad jen z povinnosti, a tak byla v Bezně k vidění mírná převaha domácích. Šance sice byly na obou stranách, ale branky dávali jenom domácí.
Branky: Kolařík 2, Parýzek, Novák. Rozhodčí: Bez. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Struhy – Dobrovice B 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnou koncovkou pro domácí tým. Ten stále zápolí s marodkou, což se projovilo i na tomto zápase, kdy neměl k dispozici nikoho na střídání.
Branky: Szabo, Čmugr – Benda. Rozhodčí: Korec. ŽK: 2:1. Diváci: 60.

Skalsko – Březno 1:0 (0:0)
Pouze průměrný zápas, v němž padl kuriózní gól, když brankář hostů vyrazil míč a domácí Holoubek mu jej z půlky hřiště poslal do branky.
Branka: Holoubek. Rozhodčí: Sobalík. ŽK: 4:2. Diváci: 40.

Pěčice – Předměřice 3:1 (1:0)
Domácí hráli jenom průměrný fotbal, ale na výhru jim to stačilo. Ta mohla být ještě větší. Nicméně i tato výhra stačí Pěčicím k jistotě zisku titulu okresního přeborníka. Tři kola před koncem nemůže nikdo jejich desetibodový náskok dohnat.
Branky: Charvát 2, Šneidr – Buryán. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Řepov – Čejetice 2:1 (1:1)
Podrobnosti přineseme zítra.
Branky: Vaněk, V. Zachař – Dudka. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

Benátky B – Krnsko 3:1

III. třída skupina A

Kněžmost – Doubrava 0:2 (0:1)
Domácí si nevypracovali brankové šance, zatímco hosté měli dvě a ty proměnili.
Branky: Lebeda 2. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 2:0. Diváci: 60.

SKP MB – DBSK B 3:2

Obruby – Nová Ves 3:2

Židněves – Bakov B 1:1

Mukařov – MSK B 0:6

III. třída skupina B

Kr. Vrutice B – Jabkenice 3:1 (2:1)
V prvním poločase vedli domácí 2:0, ale hosté snížili v jeho závěru z penalty. Ve druhé měly Jabkenice mírnou převahu, ale byli to Vrutičtí, kdo z brejku definitivně rozhodl.
Branky: Šesták, Rambousek, Havelka – Michal. Rozhodčí: Vízek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Diváci: 70.

Horky – Žerčice 7:1 (4:1)
Zápas vyzněl jednoznačně pro domácí a to jak herně, tak i brankově.
Branky: Cimrman 2, Jarolím 2, Váňa, Mozurciak, Solčianský. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:7. Diváci: 100.

Chotětov – Rejšice B 2:2

Strašnov – Zdětín 2:3

Katusice – Sporting MB 3:2

IV. třída

Roma Benátky – Ledce 2:4 (0:2)
Ve velmi pohledném a ofenzivním fotbale na benátecké umělce padlo šest branek. Kaňkou na zápase byla strkanice ze 75. minuty a následná červená karta pro jednoho z domácích hráčů.
Branky: ?. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 1:1. ČK: 1:0. Diváci: 50.

Klášter B – Kochánky 4:2

Luštěnice B – Doubrava B 1:0

Bezno B – K. Hlavno B 3:4