Druhým jarním kolem o víkendu pokračoval okresní přebor a obě skupiny III. třídy.

OKRESNÍ PŘEBOR

Skalsko – Kostelní Hlavno 3:3
Jako na houpačce – v bojovném zápase nejprve vedli domácí 2:0, ale hosté skóre otočili. Nakonec došlo ale na spravedlivou dělbu bodů.
Branky: Svoboda, T. Kvaizar, M. Kvaizar – Bůžek 2, Toman. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Řepov – Struhy 2:1
Domácí sice zaspali úvod utkání, pak ale měli převahu a díky trefám dvou nových hráčů výsledek otočili.
Branky: Bernard, Tůma – Volkman. Rozhodčí: Korec. ŽK: 6:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Pěčice – Bezno 4:1
Od 4. minuty vedli Bezenští na půdě favorita 1:0. O vedení však přišli ještě do poločasu a ve druhé ještě inkasovali dvakrát.
Branky: Charvát, P. Kandráč, Volf, Kalužák – Novák. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Čejetice – Klášter 1:4
Slabý výkon domácího týmu umožnil hostům pohodlný export tří bodů.
Branky: Vaněk – Šimíček, Rösler, Stuchlík, Prostřední. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Březno – Krnsko 2:0
Překvapivé vítězství domácích, kteří měli celý zápas převahu, jíž přetavili v branky ve druhém poločase.
Branky: Šťastný, Duška. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Dobrovice B – Akuma 3:1

Předměřice – Benátky B 0:1
Branka: D. Mareš.

III. TŘÍDA SKUPINA A

Jivina – Židněves 3:1
Po vyrovnaném úvodu převzali otěže zápasu do svých rukou domácí. Druhý poločas začal náporem a snížením hostů, domácí si pak ale výhru pohlídali.
Branky: L. Šámal 2, Hozák – Měkota. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 2:2. Diváci: 105. Poločas: 2:0.

SKP – MSK B 0:1
Branka: Pešán. Rozhodčí: Byšický. Diváci: 30. Poločas: 0:0.

DBSK B – Kněžmost 1:3
Branky: Boček – Škaloud 3.

III. TŘÍDA SKUPINA B

Kr. Vrutice B – Krnsko B 0:2
Ve vyrovnaném zápase si hosté připravili do každého poločasu jeden přesný zásah.
Branky: Šulc, Hötzel. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Horky – Strašnov 4:2
Hosté byli po celý zápas lepším týmem, přesto prohráli. Domácí totiž 100% využili své brankové příležitosti.
Branky: Cimrman, M. Váňa, J. Váňa – Klaban 2. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Zdětín – Nemyslovice 4:2
Ve vcelku vyrovnaném zápase hosté ve druhém poločase odpadli a domácí stříleli góly.
Branky: Richtr 2, Miškovský, Těšínský – Kašpárek, Vonášek. Rozhodčí: Jirků. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Rejšice B – Sporting MB 1:3
Hosté si vytvořili do přestávky náskok, který po návratu z kabin pohodlně udržovali.
Branky: Pšenička – Bláha, Knespl, Pánek. Rozhodčí: Hütter. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2.