Dalšího zeštíhlování doznal kádr prvoligových fotbalistů FK Mladá Boleslav. Na turnaj v Čelákovicích již neodjeli Tomáš Sedláček a Jaroslav Dittrich.

Osmadvacetiletý Sedláček strávil v mladoboleslavském dresu osm sezon, během nichž se z původní profese útočníka postupně přeškolil na krajního beka či záložníka. Zamířil na testy do Českých Budějovic a jeho angažmá v Dynamu se bude dolaďovat v nejbližších dnech.

Pravý záložník Dittrich přišel na jaře 2007 ze Sokolova, ale jeho kariéru zbrzdila zlomenina a po uzdravení strávil zbytek letošní ročníku v dresu třetiligové rezervy. Nyní si shání nové angažmá.

Dvacetičlenný kádr hráčů do pole je zřejmě uzavřen, trenéři nyní musejí vyřešit situaci na brankářském postu. Po příchodu Kubáska se o místo perou hned čtyři gólmani. „Všechno se bude odvíjet od toho, zda Miroslav Miller odejde do zahraničí“, naznačil asistent trenéra Karel Stanner. Ze zbylé trojice má nejméně jisté postavení ostřílený Petr Pižanowski, který se dosud po zranění nezapojil do přípravy. Naopak, skvělým výkonem zaujal ve finále čelákovického turnaje nejméně zkušený, odchovanec Jan Šeda.