Dlouhá Lhota – Benátky 1:1 (0:0)

Góly v pětiminutovém rozpětí zařídily remízu v derby dvou zástupců Mladoboleslavska v krajském přeboru. Domácí krátce vedli, ale po celý zápas aktivnější Benátky vybojovaly zasloužený bod.

Lhotští udeřili ze své jediné vyložené šance. Kozmův centr si mezi malým vápnem a penaltou zpracoval zkušený Mynář, se střelou počkal, až Krch padne k zemi, a pak ji umístil o břevno za brankovou čáru. Radost nováčkovi zpražil po Škareckého centru umístěným volejem na zadní tyč Vajgl.

Příliš pohledný fotbal derby nenabídlo, tři čtvrtiny hrací doby přinesly požehnaně standardních situací, zato jen jednu velkou možnost na straně Benátek: Šimek ve 13. minutě prokličkoval přes dva protihráče, zakončení mu však rozštěpem zneškodnil brankář Charvát. Za stavu 1:1 měli blíže k vítězství znovu hosté. Třasákův centr ale poslal vedle brány úplně volný dorostenec Kamlach a chvilku nato těsně minul křížnou střelou i sám Třasák.

Branky: 68. Mynář – 73. Vajgl. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: Nekola, Koubek (DL). Diváci: 158. Střely na bránu: 4:3. Rohy: 4:5.
Lhota: Charvát – Koubek, Vizingr, Sháněl, Nekola – Mynář, Novotný, J. Horák, Krouský (65. Limr, 79. Mulač) – Šolc (84. Kořínek), Kozma.
Benátky: Krch – Rosenkranz, Jakubec, Karásek, M. Horák – Škarecký, Smetana, Vajgl, Třasák – Šimek (71. Martin Korec), Michal Korec (57. Kamlach).