„Jsme zpět!“ hlásil po zápase autor jedné z branek do sítě Katusic Dalibor Zehnal. Hosté sice vedli v poločase 1:0, ale pak kvůli zranění Juričky museli dohrávat v deseti, neboť neměli k dispozici žádného hráče na střídání. Přesilovku dokázali domácí využít ke vstřelení tří branek.

Vyrovnaný zápas mezi Jabkenicemi a Skalskem rozhodl jediný gól, který vstřelil v 67. minutě z penalty domácí Fortner. V zápase, kterému by asi slušela remíza, měly oba celky řadu dalších příležitostí, gólově se však neujala žádná.

Rozjeté béčko Chotětova nastoupilo na Astonce na Sporting s chutí a po pěti střelách na branku vedlo už 5:0. Ve druhém poločase už kanonáda ustala a ke slovu se dostali i domácí.

Střelecké hody namlsanému publiku předvedla také novoveská Ranka. Ta si doma nakonec poradila s béčkem Bezna. Poločasový stav ale žádné domácí selance nenapovídal. Hosté totiž vedli po pětačtyřiceti minutách 1:0. Pak ale domácí zabrali, do útoku poslali jinak stopera Radka Němce a ten se hattrickem podílel na otočení zápasu a konečném výsledku 6:1.

Ve dvou zbylých zápase se shodně radovaly domácí celky, shodně z výher 3:1. Kosořice takto přehrály Doubravu, Zdětín Kropáčovu Vrutici.

IV. třída – 9. kolo

Obruby – Katusice 3:1 (61. Ditrich, 69. Zehnal, 82. Kožíšek – 5. Salaquarda), Jabkenice – Skalsko 1:0 (67. Fortner),

Nová Ves – Bezno B 6:1 (56., 81. a 83. Němec, 55. a 88. V. Krompaský, 49. Nagy – 31. Kolařík st.),

Sporting B – Chotětov B 2:6 (44. Jakubínský, 80. J. Bílek – 17. a 37. Růžička, 4. Vávra, 35. Buryán, 41. Potůček, 52. Linek),

Kosořice B – Doubrava B 3:1 (2. Pára, 9. Darmoš, 55. Drahota – 35. Košek),

Zdětín B – Kropáčova Vrutice B 3:1 (26. a 66. Kohout, 33. Maurer – 16. vlastní).