Dobrovice – Svitavy 1:0 (1:0)

Střetnutí bylo zpočátku hodně neurovnané, míč většinou létal vzduchem a souvislejších akcí bylo poskrovnu. Hosté si postupně vypracovali územní převahu, ale poradit si se zhuštěnou obranou soupeře se jim nedařilo.

Domácí, kteří mají ve svém středu také několik borců ostřílených z vyšších tříd, spoléhali na dlouhé míče na rychlonohého hráče tmavé pleti Ansumu, který svitavské beky velice zlobil. A z takové situace udeřilo, když ve středu hřiště zachytili odkop J. Ehrenbergera, následoval okamžitý pas na útočníka, který se protáhl rozestoupenou obranou a sám před brankářem se nemýlil.
Druhý poločas přinesl očekávaný scénář. Svitavští se začali tlačit dopředu a hledat skuliny ve zformované defenzivě, domácí se soustředili na obranu a na občasné protiútoky. Z jednoho z nich nastřelil břevno, jinak se hrálo daleko více na jejich polovině.
Jenže jakkoli byla svitavská snaha značná, scházela ji přesnější přihrávka ve finální fázi, nepomohly ani standardní situace, a tak přímého ohrožení dobrovické branky nebylo tolik, jak by bylo potřeba. Domácí, byť nebyli lepším týmem, těsné vedení udrželi do konce a zklamaní svitavští fotbalisté mají o čem přemýšlet.

Branka: 37. Ansuma. Rozhodčí: Langer. ŽK: 3:4. Diváci: 200.
Dobrovice: Bartoš – Tuma, Vladyka, Mrvík, Pečínka – Jílek, Cigánek, Patočka, Čech – D. Miškovský, Ansuma.