Spartak Příbram – Rejšice 0:1 (0:0)

Rejšice neponechaly nic náhodě a na dopolední utkání na opačném konci středočeského kraje cestovaly už o den dříve. A vyplatilo se.
Velmi brzy se chopily taktovky a prakticky nepůjčovaly domácím na umělé trávě míč. V 10. minutě olízla Jonova střela břevno a ve 22. Kučerova bomba břevnem mocně zatřásla. Šest minut před poločasem Krichebauer zase ze strany trefil po zemi přední tyč. Herní dominanci však hosté nekorunovali žádným gólem a málem se jim to vymstilo. V posledních pěti minutách první půle měl Spartak dvě slibné příležitosti. Nejprve Synek ze strany podstřelil Výdu v brance, ale odrazem od tyče se balón Výdovi vrátil do náruče. Nakonec i tečovanou Drašnarovu střelu z vápna prakticky již sedící Výda stihl vyrazit.
Po přestávce v 55. minutě centr Karely otřel Putorík hlavou o břevno. V druhé půli sice už nebyl výkon hostí tak dokonalý, přesto nakonec byli odměněni brankou. Centr Krichebauera propadl až za Štěpána, kde číhal osamocený Maňas, který vystřelil Rejšicím podruhé za sebou tři body. V závěru se Spartak snažil o vyrovnání, stoper Rychlík se vytáhl dopředu, ale bez efektu. Rejšice tak na jaře stále zůstávají neporažené a kouzlo žlutých dresů funguje dál.

Branka: 65. Maňas. Rozhodčí: Voldán. ŽK: 0:0.
Rejšice: Výda – Dufek, Kopecký, Putorík, Jon – Krichebauer (71. Lacina), Kučera, Bělík, Karela – Maňas (90. Mareš), Štěpán (67. Menčík).

JOSEF PLUHAŘ