Hosté dorazili k zápasu posíleni o několik hráčů ligového áčka – dres juniorky oblékly v pondělním zápase Levin, Takács, Keresteš a Nečas. Hrál také Miljan Vukadinovič, o jehož služby není v A týmu zájem a s juniorkou trvale i trénuje. Do branky se pak postavil z Příbrami příchozí Martin Jedlička.

Boleslavští junioři šli do vedení ve 33. minutě, kdy rohový kop propadl až ke kapitánovi Dohnalíkovi, jež uklidil míč zkušeně do branky. Ten samý hráč se hned po přestávce řítil osamocený na gólmana Richtera, který si s jeho šancí ale tentokrát dokázal poradit. Na 2:0 pro hosty mohl zvýšit také Klíma, který ovšem trefil v 57. minutě jenom tyčku. Hosté ale přeci jenom byli za svou aktivitu odměněni. V 61. minutě předvedl výbornou individuální akci Vukadinovič, který následně předložil míč Danielu Novákovi, který už neměl s koncovkou výraznější problém.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
Boleslav na úvod nestačila na nováčka

FK Jablonec U21 – FK Mladá Boleslav U21 0:2 (0:1)

Branky: 33. Dohnalík, 61. Novák. Rozhodčí: Lerch. ŽK: 0:0. Diváci: 100.
Jablonec: Richter – Holeš, Kouřil, Janetzký, Díl (61. Schön), Pleštil (86. Dostál), Hlůže (76. Vitkovič), Haitl, Kučera, Kubista M., Houser (46. Krištof).
Boleslav: Jedlička – Klíma, Kühnel, Ladra, Vukadinovič, Dohnalík (68. Vejr), Levin (46. Komárek), Zabilanský, Takács (46. Rudzan), Keresteš (46. Kopa), Nečas (61. Novák).

Další výsledky 1. kola: Dukla Praha – Liberec 4:2, Ostrava – Olomouc 0:4, Teplice – Hradec Králové 4:0, Jihlava – Brno 2:2, Zlín – Slovácko 0:4, Bohemians 1905 – Plzeň 3:4, Sparta Praha – Příbram 1:1, České Budějovice – Slavia Praha 1:1, Třinec – Karviná 0:5.

Osobní automobil se tříčlennou posádkou, který mířil směr Turnov, nedaleko Mnichova Hradiště sjel ze silnice, přerazil několik stromů a zůstal stát v příkopu.