Ško-Energo doma bodovalo na hřišti v Nepřevázce, když vyhrálo 2:0 nad Učilištěm. Velké překvapení se pak událo v Čisté, kde Simon zdolal 2:1 loňského finalistu Huberta. Ten sice nastoupil do zápasu v devíti lidech, ale postupně doplnil svůj stav na plný počet hráčů. A zahazoval své šance. Hosty poslal do vedení po poločase střelou z dálky Pollák. Za domácí odpověděl hned vzápětí Plintovič. Rozhodnutí ale přišlo v závěru, kdy si domácí vstřelili dokonce vlastní gól, který rozhodl celý zápas.

Šlágry kola se ale hrály v horních patrech tabulky. Pražák se rozešel smírně s černým koněm letošního ročníku ze Židněvse.

Remízy Ospra využila Štika, která připravila první porážku obhájcům titulu, když si z Benátek odvezla výhru 3:2. V posledním zápase si Odbory na Astonce zastřílely proti Policistům, kterým uštědřily debakl 8:0. Hned pěti góly se na vysokém vítězství Kováků podílel kanonýr Tomáš Strnad, který má na svém kontě už deset branek.

5. kolo: Pražák – Ospro 1:1, Odbory – Policie 8:0, Hubert – Simon 1:2, Ško-Energo – Učiliště 2:0, Bukanýři – Štika 2:3.

6. kolo: Ospro – Štika (Židněves), Učiliště – Bukanýři (Astonka), Policie – Hubert (Koupaliště), Pražák – Odbory (Sahara) – vše pondělí, 17 hodin. Simon – Ško-Energo (úterý, 17 hodin).