Divizní fotbalové drama nakonec skončilo smírně. I když Dobrovici se mohl vymstít pětiminutový propad na začátku druhé půle.

Hosté ze začátku domácím zle zatápěli, naštěstí Kraus v domácí brance vychytal Míla a Otradovského. Udeřilo však na druhé straně, když po centru Krouského Sládek hlavou dostal domácí do vedení.

Domácí doplatili na nekoncentrovanost v rozmezí 54. až 57. minuty. Po kiksu středu obrany nejprve pohodlně srovnal skóre Otradovský a tentýž hráč se prosadil při přečíslení o tři minuty později. V zoufalém náporu domácích byl hlavním aktérem střídající Niklfeld. Ten nejprve vyšťouchl rukou míč z Tomkovy náruče a nepozorný rozhodčí vyrovnávací branku uznal. Po protestech hostů a konzultaci s pomezním nakonec branku odvolal a Niklfelda potrestal žlutou kartou.

Domácí hráč však tento nezdar napravil až ve druhé minutě nastavení, kdy po obléhání branky se nakonec domácím podařilo alespoň vyrovnat, i když bod doma byl pro ně málo.

Branky: 26. Sládek, 90. + 2 Niklfeld – 54. a 57. Otradovský. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 5:4. Diváků: 200. Poločas: 1:0.
Dobrovice: Kraus – Sládek, Vladyka, Šulc, Kolář – Holub (66. Niklfeld), Tuma, Hrdina, Krouský – Matějovský (46. Miškovský), Boško.