Neratovice – MSK 0:2

VedoucíNeratovice nenavázaly na vítězství z půdy vedoucí Kouřimi a po neslaném nemastném výkonu doma v zápase I. A třídy překvapivě podlehly Mnichovu Hradišti.

Hostující mužstvo začalo aktivně. Hned v úvodu mělo dvě velké šance, ale domácí podržel brankář Zavadil, který nejprve zneškodnil sólový nájezd Pekaře a následně s přispěním tyče i přímý kop P. Kandráče.

Neratovičtí se do zápasu dostávali pozvolna. Při jednom ze série rohů zahrozil Nezbeda, ale jeho hlavička našla pouze náruč hostujícího brankáře Moce.
Ve 25. minutě se hra na pár sekund přerušila, protože na hrací plochu zabloudil jeden z diváků a musel být pořadateli vyveden.

Skóre se poprvé měnilo po půl hodině hry. Po přímém kopu Housy se ve zmatku v pokutovém území nejlépe zorientoval P. Kandráč a poslal hosty do vedení.

Neratovické obraně, ve které se už objevil distancovaný Stanislav, činily rychlé protiútoky hostů značné problémy. Vše vyvrcholilo sedm minut před půlí. Po chybě v obraně se dostal do samostatného úniku Pekař, který udělal kličku Zavadilovi a pohodlně zakončoval do prázdné brány.

V samotném závěru prvního dějství Hoffman načechraným centrem za obranu vybídl ke skórování Kudelu, ale ten si, stejně jako při následné dorážce z úhlu Šmíd, vylámal zuby na brankáři Mocovi.

Během úvodních minut druhé půle se zranil Kudela a domácí lodivod Kafka musel sáhnout k poslednímu třetímu střídání. Matná hra domácích byla, stejně jako v prvním dějství, doprovázena řadou nepřesností. V závěrečné desetiminutovce si Neratovice vytvořily zoufalý tlak.

Nezbeda hlavou prodloužil centr na Šmída, jehož střela rozezvonila tyč hostující branky. Z protiútoku mohl definitivně rozhodnout P. Kandráč, ale trefil dobře vyběhnutého Zavadila.

Branky: 29. P. Kandráč, 38. Pekař. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: P. Kandráč (MH).

Neratovice: R. Zavadil – Kadlec, Stanislav, Mráz (46. Šimáček), Jakub Pajkrt – Šmíd, Hoffman, Nezbeda, Palanský – Müller (46. Doubek), Kudela (51. Jiří Pajkrt).

Mnichovo Hradiště: Moc – Bárta, Housa, Hofman, Štajer – Krejza, Kameník (61. M. Lakatoš), Hájek, Kastner – Pekař (89. Rössler), P. Kandráč.