V sobotu se uskutečnily přátelské zápasy k oslavám 100 let vzniku vodovodního řadu v obci Nemyslovice.

V prvním utkání proti sobě nastoupil výběr tamních žen proti staré gardě Nemyslovic. Průběh zápasu se nesl v duchu oslav, a tím bylo o zábavu postaráno. Samo sebou zvítězila krása nad fotbalovostí, a tak se po úporném boji zrodil výsledek rozdílem třídy ve prospěch žen.

K druhému a to přátelskému utkání proti sobě nastoupil domácí tým Nemyslovic a Krnska B. Rivalita těchto soupeřů je známá a ještě umocněná faktem, že domácí nastoupily pod vedením nového trenéra Karla Šlosra, který několik let působil právě u krneckého týmu.

Příjemné letní počasí předznamenávalo krásné fotbalové okamžiky. Pro oba týmy to bylo již poslední přípravné utkání před začátkem nové sezóny.

Tempo a nasazení hráčů se nijak nelišilo od mistrovského utkání. Do poloviny zápasu byla hra obou tým vyrovnaná, a tak se o poločase soupeři rozcházeli smírně 2:2.

V úvodu druhého poločasu domácí mužstvo vstřelilo vedoucí branku. Krnečtí až na pár střel ze střední vzdálenosti nedokázali domácí mužstvo gólově ohrozit. Nemyslovičtí tak po zbytek zápasu drželi otěže ve svých rukách a po dalších třech vstřelených brankách zvítězily 6:2. Z domácího týmu se blýskli hattricky Martin Živec a Stanislav Jakubínský .

Po těchto utkáních se naplno rozjely oslavy 100 let vody v Nemyslovicích, a s za produkce živé hudby se slavilo až do ranních hodin.